1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İkizler Küçük Kaymaklı’da
İkizler Küçük Kaymaklı’da

İkizler Küçük Kaymaklı’da

Serbest transfer hakkı bulunan Sabri – Raif Selden kardeşler K.Kaymaklı ile anlaştı

A+A-

YENİDÜZEN Spor Servisi

Telsim Süper Lig’in Lefkoşa ekiplerinden Küçük Kaymaklı, serbest transfer hakkı bulunan Sabri – Raif Selden kardeşler ile anlaşmaya vardı.
Lefke’nin de yakından ilgilendiği Selden kardeşler Küçük Kaymaklı ile anlaşmaya vararak yeşil siyahlı formayı giydiler. Taraflar dün Golden Tulip Otel’de bir araya geldi. Görüşmede K.Kaymaklı başkanı Ali Başman, Asbaşkan Ali Kamacı’nın yanı sıra teknik direktör Cenk Berkalp’ın da bulunduğu görüşmede anlaşmaya varılan Sabri Selden ve Raif Selden hazır bulundular.

Kamacı: “Kaymaklı’yı tercih ettikleri için teşekkürler”
K.Kaymaklı Asbaşkanı Ali Kamacı transferle ilgili görüşlerine Sabri ve Raif’e teşekkür ederek başladı. Kamacı “İki futbolcunun da K.Kaymaklı’da oynamak istemesiyle transfer gerçekleşti. Diğer futbolcularımıza nasıl davranıyorsak onlara da aynı şekilde davranacağız. Ben onlara Kaymaklı’yı istedikleri ve tercih ettikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Selden kardeşler: “Hedefi olan bir takıma geldik”
Yeşil siyahlı formayı giyen Sabri – Raif Selden kardeşler büyük bir takıma geldikleri için mutlu olduklarını söyledi. Selden kardeşler “Hedefi olan bir takıma geldiğimiz için mutluyuz. Serbest transfer hakkımızı kullandık. Doğan Türk Birliği’ne çok teşekkür ediyoruz. Başkan Bayar Piskobulu, Caner Oshan, Afün Girgen ve Ünal Aydoğan’a bugüne kadar bize yaptıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandılar.

Berkalp: “Çok isabetli bir transfer oldu”
K. Kaymaklı teknik direktörü Cenk Berkalp, Selden kardeşlerin takıma katılmasından dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Berkalp “Daha önce Sabri ve Raif ile çalışmadım, onun mutluluğu var. Aynı bölgede ikamet ediyoruz. Yıllardan beridir ikizlerle çalışmak en büyük isteğimdi. Gerek futbol kaliteleri, gerekse karakter yapılarına her zaman için kefilim. K.Kaymaklı camiasına hayırlı olsun. Çok isabetli bir transfer oldu. Ligler biterkenden kadromuza katmak istediğimiz iki futbolcuydu” şeklinde konuştu.

Başman: “İki yıldız oyuncu kazandık”
K.Kaymaklı başkanı Ali Başman her iki futbolcunun da yeşil siyahlı takımda oynamak istemelerinin transferin bitmesinde en önemli unsur olduğunu belirtti. Başman “K.Kaymaklı’nın menfaatleri doğrultusunda bir transfer olduğuna inanıyorum. Kıbrıs Türk futbolunun iki tane yıldız futbolcusunu kazandık. Şampiyonluğa giden yolda bize çok katkı koyacaklarına eminim. Bütün camiaya hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 3268 defa okunmuştur