En başarılı takım Dimond Child

En başarılı takım Dimond Child

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından Efes Dark Ligi Takımsal KKTC Şampiyonası’ndan sonra, Federasyon Kupası’nın da kazanan Diamond Child Spor Derneği, kupalarını çifteleyerek, 2010 – 2011 Darts Sezonu’nun en başarılı takımı ol

A+A-

En başarılı takım Dimond Child

 

·        Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu Kupası’nı da kazanan Dimon Child, Efes Darts Ligi Takımsal KKTC Şampiyonluğu ile birlikte kupalarını çifteleyerek, 2010 – 2011 Darts Sezonu’nun en başarılı takımı oldu

 

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu tarafından Efes Dark Ligi Takımsal KKTC Şampiyonası’ndan sonra, Federasyon Kupası’nın da kazanan Diamond Child Spor Derneği, kupalarını çifteleyerek, 2010 – 2011 Darts Sezonu’nun en başarılı takımı oldu.

Lefkoşa Darts Birliği takımlarından biri olan Elmas Diamond Child Spor Derneği, önce 5 darts birliğinin düzenlediği liglerde ilk dörde giren takımlardan oluşan 20 takım arasında başarılı olup, Efes Dark Ligi Takımsal KKTC Şampiyonu olmayı başardı.

Ardından 53 takımın katılımı ile başlayan Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu Kupası’nın final grubunda Deniz Plaza Spor Kulübü, Yıldırım Spor Kulübü ve Şahinler Kosovalı Constration takımları tek devreli lig usulü mücadele Dimond Chilh Spor Derneği, bu kez de Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu Kupası’nı kazandı.

 

ÇİFTE KUPA KAZANAN EKİP

Sezonu çifte kupa ile kapatarak sezona adını yazdıran Diamond Child Spor Derneği, Elmas Çocuk, Hüseyin Moda, Mete Sakallı, Derviş Çocuk ve Osman Cenkçiler’den oluşuyor.

 

ÖDÜL TÖRENİ

Federasyon Kupası ile sezonu tamamlayan Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu, 2010 – 2011 Sezonu’nda başarılı olan takım ve sporculara ödüllerini 21 Temmuz Perşembe günü düzenleyeceği ödül balosunda verecek. Kuzey Kıbrıs Darts Birliği Ödül Balosu Malpas Hotel’de, havuz başında gerçekleşecek.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 495 defa okunmuştur