1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. 4 uyuşturucu mahkumuna 'ERKEN' TAHLİYE
4 uyuşturucu mahkumuna ERKEN TAHLİYE

4 uyuşturucu mahkumuna 'ERKEN' TAHLİYE

“Uyuşturucu satmak ve bulundurmak” suçlarından dolayı mahkeme kararıyla hapis cezası alan ve Merkezi Cezaevi’nde bulunan 4 mahkum, tahliye süreleri dolmadan, dün Şartlı Tahliye Kurulu’nun aldığı karar ile tahliye edildi. 'Yasadışı' olarak yorumlanan bu ta

A+A-

 “Uyuşturucu satmak ve bulundurmak” suçlarından dolayı mahkeme kararıyla hapis cezası alan ve Merkezi Cezaevi’nde bulunan 4 mahkum, tahliye süreleri dolmadan, dün Şartlı Tahliye Kurulu’nun aldığı karar ile tahliye edildi. 'Yasadışı' olarak yorumlanan bu tahliyelerin neden erkene alındığı bilinmiyor.

3 MART’TA BAŞVURU HAKLARI VARDI…  Timuçin Zorluoğlu, Fuat Gürtunalı, Özgür Atakerler ve İssak Eleweke adlı mahkumlar, 31 Ağustos’ta yaptıkları şartlı tahliye başvuruları kurul tarafından reddedilmişti.  Mahkumların, bir sonraki başvuru hakları ise 3 Mart’ta gerçekleşmesi gerekirken, ani bir kararla serbest kalmaları sağlandı.

HEPSİ UYUŞTURUCUDAN MAHKUM… Timuçin Zorluoğlu uyuşturucudan 4 yıl, Fuat Gürtunalı uyuşturucudan 4 yıl, Özgür Atakerler uyuşturucudan 3 yıl ve İssak Eleweke uyuşturucudan 4 yıl hapse mahkum olmuştu.

Haberin ayrıntıları bugün gazeteniz YENİDÜZEN’DE

Bu haber toplam 3620 defa okunmuştur