1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Yeşilyurt'ta darp ve tutuklama
Yeşilyurtta darp ve tutuklama

Yeşilyurt'ta darp ve tutuklama

Yeşilköy Kooperatifi’ndeki olaylarda, Mukayyitlik tarafından sekreterlik görevinden alınan M.U, bu göreve atanan Hasan Ki’yi darp suçundan tutuklandı.

A+A-

Yeşilköy Kooperatifi’ndeki olaylarda, Mukayyitlik tarafından sekreterlik görevinden alınan M.U,  bu göreve atanan Hasan Ki’yi darp suçundan tutuklandı.

Polis bültenine göre,  49 yaşındaki M.U, önce işyeri kapısına zarar verdi, ardından Hasan Ki’nin yüzüne yumruk atarak ciddi şekilde darp etti, gözlük camını kırdı ve küfür etti.

SAHTE VERGİ MEMURU

Öte yandan Girne’de meydana gelen olayda,  kendini “Girne Vergi Dairesi memuru Ahmet” olarak tanıtıp “tapu işlerini yapacağı” gerekçesiyle 2 kişiyi 800 TL dolandıran 29 yaşındaki M.K tutuklandı.

SAHTE KAZA…

Trafik kazası yaptıklarına dair yalan beyanda bulunan 28 ve 31 yaşlarındaki 2 kişi de tutuklandı.

Polis bültenine göre, geçtiğimiz yıl aralık ayında meydana gelen olayda, M.G ile Ü.P isimli zanlılar, Dikmen-Taşkent anayolu üzerinde trafik kazası yaptıklarına dair yalan beyanda bulundular.

Trafik kazası beyanının yalan olduğunun belirlenmesiyle iki zanlı yanında, teşvik ettikleri belirlenen E.Y ve B.E.’nin de tutuklandığı kaydedildi.

Bu haber toplam 2097 defa okunmuştur