1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. GİAD, FELLAHOĞLU'NDAN NE İSTEDİ?
Yarışmayı özledim

'Yarışmayı özledim'

Darts Federasyonu’nun kurulması için fedakarlıkta bulunup ilk yıl federasyonun düzenlediği etkinliklerde yarışmayan Uğur Barani, “Bu yıl yarışmaktan kimse beni alıkoyamaz” dedi Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) Başkanı Uğur Ba

A+A-

 

 

 

 

Darts Federasyonu’nun kurulması için fedakarlıkta bulunup ilk yıl federasyonun düzenlediği etkinliklerde yarışmayan Uğur Barani, “Bu yıl yarışmaktan kimse beni alıkoyamaz” dedi

 

 

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) Başkanı Uğur Barani suskunluğunu bozdu ve KKDF 2011-2012 Sezonu’nda yarışmak istediğini söyledi.

Darts Federasyonu’nun kurulması için fedakarlıkta bulunup ilk yıl federasyonun düzenlediği etkinliklerde yarışmayan Uğur Barani, “Formumdan çok düştüm. Katıldığım özel turnuvalarda bırakın birinci gelmeyi, dereceye girmekte zorlandım” dedi.

Federasyonun kuruluş dönemini başarı ile geçtiğini vurgulayan Federasyon Başkanı Uğur Barani, “Ben sözümde durdum ve bir sezon yarışmadım. Ancak bu yıl yarışmaktan kimse beni alıkoyamaz” şeklinde konuştu.

Federasyon tüzüğünde böyle bir şart olmadığını anımsatan Barani, “Eğer herhangi biri bana bu sezon için de böyle bir şart koymaya kalkarsa, tercihim yarışmaktan yana olacaktır” iddiasında bulundu.

 

GİNGİ-BARANİ REKABETİ

Darts Federasyonu’nun kurulması ile birlikte ülkemiz dartsının çok geliştiğini ancak yeterli olmadığını söyleyen Barani, “Dartsın daha çok gelişmesi için Gingi-Barani rekabeti şart. İşte bu yüzden ben de yarışmak istiyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 537 defa okunmuştur