1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Y. Boğaziçi’nden müthiş dönüş: 3-2
Y. Boğaziçi’nden müthiş dönüş: 3-2

Y. Boğaziçi’nden müthiş dönüş: 3-2

Telsim Birinci Ligi’nde lider Yeni Boğaziçi, 2-0 geriye düştüğü maçta Gönyeli’yi 3-2 mağlup ederek, rakiplerinin de puan kayıpları yaşaması ile son 3 haftaya 6 puanlık farkla girdi ve Süper Lig ile şampiyonluk yolunda çok önemli bir avantaj elde etti

A+A-


Stat: Yeni Boğaziçi Osman Ergün Mehmet
Hakemler: Serkan Şimşek, Ahmet Dayı, Evren Karademir
Yeni Boğaziçi: Ersoy Saydağ, Mehmet Sakallı, Hüseyin Gökşan, Yusuf Karaoğulları, Türker Abdullahoğlu (Dk. 87 Ahmet Ercen), Mehmet Barkınay, Mehmet Turgut, Cafer Mullacuma (DK. 60 İbrahim Gökova), Musa Yıldız, Mustafa Taşcıoğlu (Dk. 90 Talat Nurtunç), Abdullah Atma
Gönyeli: Batuhan Biçentürk, Reşat Nazlı, Ulaş Candanal, Selçuk Amcaoğlu, Berhun Gümüşmaden (Dk. 82 İbrahim Öksüzoğulları), Çağakan Kılıç, Jacques Mukendi, Hasan Kanlı, Tonguz Kalçay, Ahmet Özlüses, Muhammed Ali Uçar (Dk. 80 Zeynel Abidin Güler)
Goller: Dk. 66 Hüseyin Gökşan, Dk. 79 Türker Abdullahoğlu, Dk. 89 Mehmet Turgut (Yeni Boğaziçi) - Dk. 22 ve 55 Hasan Kanlı (Gönyeli)

Telsim Birinci Futbol Ligi’nde lider Yeni Boğaziçi, 2-0 geriye düştüğü maçta Gönyeli’yi 3-2 mağlup etmeyi başardı. Yeni Boğaziçi, takipçilerinin de puanlar kaybettiği haftanın karlısı olarak 6 puanlık farka ulaştı ve Süper Lig ve şampiyonluk yolunda son 3 haftaya önemli bir avantajla girdi.
Konuk Gönyeli, 22 ve 55’inci dakikalarda Hasan Kanlı’nın golleriyle iki farklı öne geçmesine karşın maçtan kopmayan Yeni Boğaziçi, 66’da Hüseyin Gökşan, 79’da Türker Abdullahoğlu ve 89’da ise Mehmet Turgut’un golleriyle mücadelen 3-2 galip ayrıldı.

Bu haber toplam 1296 defa okunmuştur