1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Vücut parçaları bulundu!
Vücut parçaları bulundu!

Vücut parçaları bulundu!

Danimarka polisi, Ağustos ayında kafası ve kolları kesilerek öldürülen gazeteci Kim Wall'un bedenindeki kayıp parçaların da bulunduğu açıkladı

A+A-

Kendi denizaltısının mucidi olan Peter Madsen ile röportaj yapmak için gittiği denizaltıda kolları ve bacakları kesilmiş bulunan 30 yaşındaki gazeteci Kim Wall davasında her gün yeni bir gelişme yaşanıyor.

Röportaj için gittiği denizaltıdan dönmeyince, erkek arkadaşının polisi araması üzerine, genç gazetecinin yaşamını kaybettiği ortaya çıkmış, davanın cinayet zanlısı Peter Madsen ise her ifadesinde farklı bir açıklama yapmıştı.

İlk ifadesinde, Wall'u karaya bıraktığını söylemiş, sonra denizaltısında bir ceset istemediği için denize attığını ifade etmiş, ilerleyen günlerde ise Kim Wall'un geçmesi için tuttuğu kapağın ağır olduğunu, kadının kafasına düşerek ezildiğini söylemiş, daha sonra incelenen bilgisayarında işkence edilen, kafası kesilen, yakılan kadınların yer aldığı videolara rastlanmıştı.

Danimarka polisi, Kim Wall'un bedenindeki kayıp parçaların da bulunduğu açıkladı. Kafatasında kırıklar olmadığı belirtildi.

Bu haber toplam 1888 defa okunmuştur
İlgili Haberler