Üç imza kaldı

Üç imza kaldı

Yurdaer Garip başkanlığında ki “Kulüpler Birliği”, Futbol Federasyonu ile Lefke Türk Spor Kulübü arasında yaşanan sorunları giderebilmek adına Futbol federasyonuna “Olağan Üstü Genel Kurul” çağırması için imza topluyor. Geçtiğimiz

A+A-

 

Kulüpler Birliği, Futbol Federasyonu’nun, “Olağan Üstü Genel Kurul’u” toplaması için imza topluyor. Şuana kadar 14 kulübün imzası toplanırken, gereken imza sayısı On yedi…

 

Üç imza kaldı

 

·        Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip: “Futbolumuzun daha fazla kaosa sürüklenmemesi adına kulüpler birliği olarak arabulucu olduk”

 

·        Lefke Başkanı Yıltaç Mükellef: “Futbol Federasyonu Genel Kurul toplar ve konuyu Tahkime götürür, bizler de YİM’de ki davayı dondururuz”

 

Yurdaer Garip başkanlığında ki “Kulüpler Birliği”, Futbol Federasyonu ile Lefke Türk Spor Kulübü arasında yaşanan sorunları giderebilmek adına Futbol federasyonuna “Olağan Üstü Genel Kurul” çağırması için imza topluyor.

Geçtiğimiz gün Futbol federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ile önceki günde Lefke Türk spor Kulübü Başkanı Yıltaç Mükellefle görüşen Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip, Futbol Federasyonu’nun “Olağan Üstü Genel Kurul”a gidip, Lefke Türk Spor Kulübü’ne, “Ceza Kurulu” tarafından verilen cezanın görüşülmesi için “Tahkim Kurulu’na” götürülmesi talep edilecek.

 

14 İMZA HAZIR

Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip, şuana kadar 14 kulübün imza koyduğunu belirtirken, bugün yapacakları genişletilmiş toplantı sonrasında gerekli olan 17 imzayı aşacaklarını ve federasyona sunacaklarının altını çizdi.

Garip, Futbol Federasyonu “Ceza Kurulu’nun”, Lefke Türk Spor Kulübü’ne vermiş  olduğu cezaların hissi olduğuna inanıyor ve verilen bu cezaların bir kez daha “Tahkim Kurulu’nda” görüşülmek üzere, gündemi ile Futbol Federasyonu Olağan Üstü Genel Kurulu toplamasını talep ediyoruz” dedi.

 

“UYUP UYMAMA BİZE BAĞLI”

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Lefke Türk Spor Kulübü Başkanı Yıltaç Mükellef, “Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip bize konuyu iletti, ben de bugün (dün) konuyu yönetim kuruluna götürüp değerlendireceğiz. Ancak şuanda bizler sadece YİM’de ki davayı dondurabiliriz ve daha sonra Futbol Federasyonu genel kurulundan çıkacak karara göre de hareket edeceğiz” dedi.

 

 

Bu haber toplam 647 defa okunmuştur