1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Türkkan K.Kaymaklı yolunda
Türkkan K.Kaymaklı yolunda

Türkkan K.Kaymaklı yolunda

Ahmet Coşkun için Play-Off’un sona ermesi, Salih Güvensoy için yeni DTB yönetiminin seçilmesi ve Serhan-Serkan Önet ile Hasan Piro için KTFF Karması’nın Londra’da oynayacağı maçın bitmesi bekleniyor

A+A-

 

K.Kaymaklı serbest transferlere yöneldi

İLK CİDDİ TEMAS TÜRKKAN İLE... K.Kaymaklı başkanı Ali Başman serbest transfer hakkı olan oyuncularla ilgilendiklerini doğrularken, ciddi olarak Cihangir kalecisi Türkkan Delideniz ile temasa geçtiklerini belirtti

Necmi Belge

Geçtiğimiz iki sezon ligde aradığını bulamayan 2010-2011 Süper Lig şampiyonu K.Kaymaklı kadrosunu güçlendirmek için bu sezon kolları sıvadı.
Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN’e açıklamalarda bulunan K.Kaymaklı Başkanı Ali Başman, bu sezon serbest kalan kaliteli yerli futbolculara yöneldiklerini açıkladı.

İlk ciddi temas Türkkan ile
Bu bağlamda,  serbest statüsündeki futbolcular ile ya direk ya da dirsek teması ile görüştüklerini belirten Başkan Başman, ciddi olarak sadece serbest transfer hakkı bulunan Cihangir kaleci Türkkan ile görüştüklerini, Lapta’dan Ahmet Çoşkun, Doğan Türk Birliği’nden Salih Güvensoy, ve Çetinkaya’dan Serhan-Serkan Önet ile kaleci Hasan Piro ile de dirsek teması içinde olduklarını söyledi.

Diğer isimler beklemede
Bu futbolculardan Ahmet Coşkun için Play-Off’un sona ermesi, Salih Güvensoy için yeni DTB yönetiminin seçilmesi ve Serhan-Serkan Önet ile Hasan Piro için KTFF Karması’nın Londra’da oynayacağı müsabakanın sona ermesi beklediklerini sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 1086 defa okunmuştur