1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Turan Katırcıoğlu turnuvası tamamlandı
Turan Katırcıoğlu turnuvası tamamlandı

Turan Katırcıoğlu turnuvası tamamlandı

Küçük yaşta hayatını kaybeden Turan Katırcıoğlu anısına düzenlenen turnuvayı finalde Yeni Boğaziçi Masterleri’ni penaltılarla 5-4 yenmeyi başaran Othello Masterleri kazandı

A+A-

 SARAÇOĞLU VAKFI’NA BAĞIŞ... Turnuvanın organizasyonunda takımların verdikleri 500’er TL katkı ise Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağış olarak verildi.

Kaya Emiroğlu


Henüz dört yaşındayken talihsiz bir şekilde kansere yakalanan ve bir yıl önce vefat eden Turan Katırcıoğlu anısına düzenlenen “1. Turan Katırcıoğlu Masterler Futbol Turnuvası” tamamlandı. İki gün süren turnuvada finalde Yeni Boğaziçi Masterleri’ni penaltılarla 5-4 yenmeyi başaran Othello Masterleri şampiyon oldu. Üçüncülük maçını ise Mesarya Masterleri’ni 3-2 yenen Mağusa Masterleri kazandı.

Ödül töreni
Mağusa Canbulat Stadı’nda yapılan turnuvada final maçı sonrası ödül töreni düzenlendi. Şampiyon Othello Masterleri’ne, ikinci Yeni Boğaziçi Masterler’ne, üçüncü Mağusa Masterleri’ne, dördüncü olan Mesarya Masterleri’ne ve maçı yöneten hakemlere Merhum Turan Katırcıoğlu’nun babası Ali Katırcıoğlu ve ailesi tarafından kupa ve şilt takdim edildi.

Saraçoğlu Vakfı’na bağış
Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Merhum Turan Katırcıoğlu’nun babası Ali Katırcıoğlu, oğlunun anısına yapılan turnuvaya katılanlara ve katkı koyanlara teşekkür etti. Takımların turnuvaya katılım bedeli olarak verdikleri 500’er TL’nin Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağış olarak verileceğini belirten Ali Katırcıoğlu, bu turnuvayla bir kez daha ülkede kanserle mücadelenin önemini hatırlatmaya çalıştıklarını ifade etti.

Bu haber toplam 1225 defa okunmuştur