Tuğçe ve Celal Finalde

Tuğçe ve Celal Finalde

Türkiye Tenis Federasyonu’nun 1-7 Ağusos tarihleri arasında Ankara’da düzenlediği 8-9-10 yaş yaz kupasında mücadele eden sporcularımız Tuğçe Tuğcu ve Celal Konuklu finale kaldılar. 9 yaş erkeklerde Celal Konuklu ve 10 yaş kızlarda Tuğçe Tuğcu

A+A-

 

 

Türkiye Tenis Federasyonu’nun 1-7 Ağusos tarihleri arasında Ankara’da düzenlediği 8-9-10 yaş yaz kupasında mücadele eden sporcularımız Tuğçe Tuğcu ve Celal Konuklu finale kaldılar.

9 yaş erkeklerde Celal Konuklu ve 10 yaş kızlarda Tuğçe Tuğcu rakiblerini 4-1/4-0 gibi net bir skorla geçerek adlarını finale yazdırmayı bildiler. 9 yaş kızlarda konselation da mücadele eden Zehra Açıkel rakibi Özge Özgeceri 4-0/4-0 yenerek finale kalan diğer bir sporcumuz oldu.

DAÜ sporcularından 9 yaş kızlarda mücadele eden Melin Önkaya gurup maçlarında Moğolistan’lı rakibini 4-1 / 4-0 yenmişti. Ayni rakibi ile yarı finalde de karşılaşan Melin Önkaya gece çıkan yüksek ateşi ve hastalığı sebebiyle bu kez maçını 4-2/4-2  yarı final maçını kaybetti. Melin üçüncülük için mücadele edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 550 defa okunmuştur