TRANSFER HIZ ALDI

TRANSFER HIZ ALDI

Dün transfer de oldukça hareketli saatler yaşandı. MTG ve Bağcıl’da önemli imzalar atıldı. Transfer hız aldı · Kadrosunu genişletme çalışmaları çerçevesinde transfer çalışmalarını hızlandıran Mağusa Türk Gücü (MTG) Küçük Kaymaklı’nın

A+A-

Dün transfer de oldukça hareketli saatler yaşandı. MTG ve Bağcıl’da önemli imzalar atıldı.

Transfer hız aldı

·        Kadrosunu genişletme çalışmaları çerçevesinde transfer çalışmalarını hızlandıran Mağusa Türk Gücü (MTG) Küçük Kaymaklı’nın Gol Kralı futbolcusu Yasin Kansu ve Çetinkaya’nın tecrübeli defans oyuncusu Kemal Uzunoğlu’nu da renklerine bağladı. 

·        Bağcıl Spor Kulübü transfer atağına geçti ve dün Çetinkaya’nın 33 yaşındaki tecrübeli file bekçisi ile 3 yıllık resmi sözleşme imzaladı. Serbest transfer hakkından yararlanan Bağcıl, Gardiyanoğlu‘nu bonservisiz olarak renklerine bağladı.

AHMET GARDİYANOĞLU BAĞCIL’DA

Dün Bağcıl’da transfer adına hareketli saatler yaşandı. Çetinkaya’nın ve Kıbrıs Türk Futbolunun uzun yıllardan belli başarılı bir grafik çizen 33 yaşındaki tecrübeli file bekçisi Ahmet Gardiyanoğlu, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu(KTFF) binasında Başkan Hasan Besim ile bir araya gelerek 3 yıllığına resmi sözleşmeye imza attı. Yaş statüsü gereği serbest transfer hakkına sahip olan Gardiyanoğlu için, Bostancı Bağcıl, Çetinkaya Spor Kulübü’ne bu transfer karşılığı olarak herhangi bir bonservis bedeli ödemedi.

GARDİYANOĞLU: “AMACIM ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK”

Transferi ile ilgili görüş aldığımız tecrübeli file bekçisi Ahmet Gardiyanoğlu, Bağcıl’a transfer olduğu için oldukça mutlu olduğunu, amacının geçmiş yıllarda diğer takımlarda olduğu gibi başarıyı kovalayarak yeni takımına faydalı olmayı hedeflediğini belirtti. Bunun yanında yeni takımda şampiyonluk sevinci yaşamak istediğini belirterek uzun yıllar kulübüme başarılı hizmetler vererek futbol hayatını burada sonlandırmak istediğini ifade etti.

BESİM: “TRANSFER BOMBALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Bağcıl Başkanı Hasan Besim, yeni sezona iyi ve güçlü bir kadro oluşturma adına transfer düğmesine bastıklarını, Hasan Gardiyanoğlu gibi önemli katkılılar sağlayacak iyi ve kaliteli isimleri önümüzdeki günlerde kulübe kazandıracaklarını vurguladı. Başkan Besim, Hasan Gardiyanoğlu için de “geçmiş kariyeri oldukça başarılı, çalışkan ve iyi karakterde örnek bir sporcu, ümit ederim ki Bağcıl Spor Kulübü’nün başarıları için bize önemli katkılar sağlayacaktır”, diye konuştu.

 


  

Kral İmzaladı

·        Ve beklenen imza dün atıldı. Daha önceden prensip anlaşmasına varılan transferde taraflar karşılıklı resmi sözleşmeye imza atarak ligimizin önemli gol ayaklarından kral Yasin Kansu MTG’nin kadrosuna dahil oldu. 

 

Transfer çalışmalarına hız veren MTG, dün iki imza birden attırdı. Mağusa Türk Gücü’ne transfer olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu söylen Gol Kralı Yasin Kansu, yeni sezonda gollerini sarı yeşilli takım için atacağını belirtti

Kadrosunu genişletme çalışmaları çerçevesinde transfer çalışmalarını hızlandıran Mağusa Türk Gücü (MTG) Küçük Kaymaklı’nın Gol Kralı futbolcusu Yasin Kansu ve Çetinkaya’nın tecrübeli defans oyuncusu Kemal Uzunoğlu’nu da renklerine bağladı.

MTG Futbol Şube Sorumlusu Turgut Ergül’ün işyerinden sözleşme imzalayan iki yıldız futbolcunun yanı sıra geçtiğimiz sezon MTG forması giyen Erdoğ, Deniz ve Gaziantepspor’da forma giyen Onur İçli de sözleşme imzaladılar.

Kansu: “Gollerime Sarı-Yeşille Devam”

Ülke futbolunun son dönemlerdeki en etkili golcü futbolcusu Yasin Kansu, MTG’ye transfer olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi ve yeni sezonda gollerini sarı yeşilli takım için atacağını belirtti. Yasin, transferinin gerçekleşmesinde etkili olan herkese teşekkür etti.

Ergül: “ İki Bomba Transfer Daha Var”

MTG Futbol Şube Sorumlusu Turgut Ergül ise, yeni sezon için çalışmalarını sürdürdüklerini ve uzun süre önce sonuca vardırdıkları Yasin Kansu ve Kemal Uzunoğlu’na sözleşme imzalattıklarını söyledi. Bunun yanı sıra iç transferi de sorunsuz çözdüklerini söyleyen Ergül, Erdoğ’un yanı sıra Deniz ve Gaziantepspor’da forma giyen Onur’a da sözleşme imzalattıklarını kaydetti.

Önümüzdeki günlerde transferde iki bomba daha patlatacaklarını söyleyen Ergül, Kulüp Başkanı Halil Falyalı ile Asbaşkan Yahya Kurt’un da katkılarıyla MTG’yi şampiyonluğa taşıyacaklarını söyledi.

Bu haber toplam 1431 defa okunmuştur