1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. TRAJEDİ
TRAJEDİ

TRAJEDİ

Eşinin yakalandığı kansere yakalanan Serpil Kolay Akfert, Yakın Doğu Üniversitesi Piskolojik Danışmanlık bölümü öğretim görevlisi olarak çalışmaktaydı.

A+A-

36 YAŞINDA SERPİL AKFERT, KANSERE YENİK DÜŞTÜ

Uzun süredir beyin tümörü ile mücadele eden Serbest Çalışan Hekimler Birliği eski Başkanı Dr. Kazım Akfert’in de eşi olan Serpil Kolay Akfer’in vefatı büyük üzüntüye neden oldu. Eşinin yakalandığı kansere yakalanan Serpil Kolay Akfert, Yakın Doğu Üniversitesi Piskolojik Danışmanlık bölümü öğretim görevlisi olarak çalışmaktaydı.

YENİDÜZEN (ÖZEL)
Yakın Doğu Üniversitesi Piskolojik Danışmanlık bölümü öğretim görevlisi olan Serpil Kolay Akfert, genç yaşta kansere yenik düştü. Uzun süredir beyin tümörü ile mücadele eden Serbest Çalışan Hekimler Birliği eski Başkanı Dr. Kazım Akfert’in de eşi olan Serpil Kolay Akfer’in vefatı büyük üzüntüye neden oldu. Eşinin yakalandığı kansere yakalanan Serpil Kolay Akfert Yakın Doğu Üniversitesi Piskolojik Danışmanlık bölümü öğretim görevlisi olarak çalışmaktaydı. Akfert’in ölüm haberi YDÜ’de yas havasına neden oldu.
YDÜ öğrencileri öğretmenleri arkasından övgü dolu sözler söylerken internetteki paylaşım sitesinde üzüntülerini belirtti.
Dün hayata veda eden ve iki çocuk annesi olan Serpil Kolay Akfert, henüz 36 yaşındaydı.

Bu haber toplam 5769 defa okunmuştur