Tasarruf hükümeti(!)

Tasarruf hükümeti(!)

YENİDÜZEN Gazetesi, bugün ön sayfaya taşıdığı haberinde, ekonomik tedbirler uygulayan UBP Hükümeti’nin, son model Mercedes alımı için karar ürettiğini yazdı. Ulusal Birlik Partisi (UBP) Hükümeti, denk bütçe sağlayabilmek için bir taraftan çalışanlar

A+A-

YENİDÜZEN Gazetesi, bugün ön sayfaya taşıdığı haberinde, ekonomik tedbirler uygulayan UBP Hükümeti’nin, son model Mercedes alımı için karar ürettiğini yazdı.

Tasarruf hükümeti(!)

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Hükümeti, denk bütçe sağlayabilmek için bir taraftan çalışanlar ve halk  üzerinde ekonomik tedbir uygularken, diğer yandan, yaptığı akıl almaz harcamalar dikkat çekiyor.

29 Haziran 2011 tarihinde yayınlanan Resmi Gazete’de Bakanlar Kurulu, Ankara Büyükelçiliği’ne Mercedes-Benz S350L Bluetec marka yeni makam aracı alımı için 76,532.- Euro (Yetmiş altı bin Beş yüz Otuz İki Euro) TL, İstanbul Başkonsolosluğu’na Mercedes E350 marka yeni makam aracı için 43,822.- Euro (Kırk üç bin Sekiz yüz Yirmi iki Euro) ve yine İstanbul Başkonsolosluğu’na Ford Mondeo Trend 4 K 1.6 120 PS marka binek aracı alımı için 27,900 TL (Yirmi yedi bin Dokuz yüz Türk Lirası) ödeme yapılması için karar alındı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 2590 defa okunmuştur