Sıra onayda

Sıra onayda

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından, talimatları gözden geçirip yeniden düzenlemek amacıyla oluşturulan Çalışma Komitesi çalışmalarını dün tamamladı. Mercure Otel’de iki günlük kampa giren Futbol Federasyonu Çalışma Komitesi, tek tek t

A+A-

 

Futbol Federasyonu tarafından oluşturulan Çalışma Komitesi talimatları hazırladı

 

Sıra onayda

 

·        Çalışma Komitesi’nin yenilediği KTFF Talimatları, yarın toplanacak KTFF Yönetim Kurulu Toplantısı’nda onaya sunulacak. Yönetim Kurulu’nun onayını alması halinde yeni talimatlar 3 Ağustos Çarşamba gününden itibaren yürürlüğe girecek

 

·        Çalışma Komitesi Kampı’nın çok verimli ve yararlı geçtiğini belirten Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu: “Güzel bir çalışma yaptık, futbolumuz çok daha güzel olacak”

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından, talimatları gözden geçirip yeniden düzenlemek amacıyla oluşturulan Çalışma Komitesi çalışmalarını dün tamamladı.

Mercure Otel’de iki günlük kampa giren Futbol Federasyonu Çalışma Komitesi, tek tek tüm talimatları gözden geçirip birbiri ile çelişkili veya eksik olan talimatları yeniden düzenledi.

 

ONAYA SUNULACAK

KTFF Çalışma Komitesi’nin yenilediği KTFF Talimatları, yarın toplanacak KTFF Yönetim Kurulu Toplantısı’nda onaya sunulacak.

Yönetim kurulunun onayını alması halinde yeni talimatlar 3 Ağustos Çarşamba gününden itibaren yürürlüğe girecek.

 

SERTOĞLU: “GÜZEL BİR ÇALIŞMA YAPTIK”

İki günlük Çalışma Komitesi Kampı’nın çok verimli ve yararlı geçtiğini belirten Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, “Güzel bir çalışma yaptık” dedi.

Talimatları gözden geçirmenin gereklilikten çok zorunluluk haline geldiğini anımsatan Sertoğlu, “Komite üyelerimiz özveri ile görev yaptılar. Ortaya futbolumuz adına güzel bir çalışma çıktı. Yenilenen talimatlarla futbolumuz şimdi çok daha güzel olacak” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

Bu haber toplam 532 defa okunmuştur