Şevketoğlu Ailesi İskele’de Destan Yazdı

Şevketoğlu Ailesi İskele’de Destan Yazdı

İskele Festivali tarafından düzenlenen 43’üncü İskele Festivali etkinlikleri çerçevesi düzenlenen 3’üncü İskele Belediyesi Rallisi dün tamamlandı. Yarışın Birincisi Ahmet Şevketoğlu olurken, Güner Şevketoğlu babasının ardından ikinci sırayı

A+A-

3’üncü İskele Belediyesi Rallisi’nin 1.’si Ahmet Şevketoğlu olurken, Güner Şevketoğlu ise babasının ardından ikinci sırayı almasını başardı.

 

Şevketoğlu Ailesi İskele’de Destan Yazdı…

 

·        16 arabanın yarıştığı 3’üncü İskele Belediyesi Rallisi’ni 8 araba tamamlayabildi. Kaza geçiren Turgut Yıldız’ın boynu yaralandı. İbrahim Damdelen’in yanan arabası, itfaiyenin müdahalesi ile söndürüldü

 

İskele Festivali tarafından düzenlenen 43’üncü İskele Festivali etkinlikleri çerçevesi düzenlenen 3’üncü İskele Belediyesi Rallisi dün tamamlandı. Yarışın Birincisi Ahmet Şevketoğlu olurken, Güner Şevketoğlu babasının ardından ikinci sırayı, Mustafa Yarkıner ise üçüncü sıraye kazandılar.

16 arabanın yarıştığı 3’üncü İskele Belediyesi Rallisi’ni 8 araba tamamlayabilirken; yarışın ilk iki sırasını baba – oğlun alması dikkat çekti.

Kaza geçiren Turgut Yıldız’ın çarptığı ağaç ortasından ikiye ayrıldı. Turgut Yıldız’ın boynu yaralandı. Yıldız hastaneye kaldırıldı, ancak durumu ciddi olmadığı için hastanede yatmadı.

İbrahim Damdelen yarışma halinde iken arabası yandı. Yanan arabası ve çevreye sıçrayan alevler, itfaiyenin müdahalesi ile söndürüldü.

 

10 ÖZEL ETABIN 9’UNDA ŞEVKETOĞLU

 

Yarışçılar dün İskele Kısa, İskele Uzun ve Topcuköy Özel Etapları’nı 3’er kez geçtiler.10 özel etabın yer aldığı 3’üncü İskele Belediyesi Rallisi’nde, 10 özel etabın dokuzunda en iyi zamanı Ahmet Şevketoğlu yaptı. Geriye kalan bir özel etapta en iyi zamanı ise Ömer Yıldız elde etti.

Rallinin ödül töreni saat 20.00’de İskele Kent Meydanı’nda gerçekleşti. Başarılı sporculara kupalarını Belediye Başkanı Halil Orun ile Asbaşkan Osman Kırşan birlikte verdiler.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 605 defa okunmuştur