1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Eczanelerin yaz mesaisi başlıyor
"Sağlığı da ekonomiyi de allem gallem ettiniz"

"Sağlığı da ekonomiyi de allem gallem ettiniz"

"Ve siz, 'sağlıkla ekonomiyi birlikte düşünerek yönettiğinizi' iddia ediyorsunuz. Sağlığı da ekonomiyi de allem gallem ettiniz. Hiç kimseyi dinlemeden, inatla allem gallem etmeye devam ediyorsunuz"

A+A-

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hükümeti eleştirdi.

Ticaret Odası’nın bugün yaptığı açıklamaya değinen Tufan Erhürman “Ticaret Odası, marketlerde 5 metre karede 1 kişi kuralının 1 metre karede 5 kişiye dönüştüğünü, denetim yapılmadığını, yeniden kapanma endişesi taşıdığını dile getiriyor. Ve siz, “sağlıkla ekonomiyi birlikte düşünerek yönettiğinizi” iddia ediyorsunuz.” dedi.

Erhürman'ın açıklaması şöyle:

Lokanta sektörü aşağıdaki fotoğrafı paylaşarak, marketlerde bu kalabalıkta yemek reyonları açıkken paket servisin yasaklanmasını eleştiriyor. Ticaret Odası, marketlerde 5 metre karede 1 kişi kuralının 1 metre karede 5 kişiye dönüştüğünü, denetim yapılmadığını, yeniden kapanma endişesi taşıdığını dile getiriyor.

Ve siz, “sağlıkla ekonomiyi birlikte düşünerek yönettiğinizi” iddia ediyorsunuz. Sağlığı da ekonomiyi de allem gallem ettiniz. Hiç kimseyi dinlemeden, inatla allem gallem etmeye devam ediyorsunuz!!!

Bu haber toplam 788 defa okunmuştur