1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KOALİSYONA SON
Özerem, Tilki ve Altay yok!

Özerem, Tilki ve Altay yok!

Futbol Birinci Ligi’nde geçtiğimiz yıl görev alan teknik direktörler Vehbi Özerem, Necati Tilki ve Turan Altay, bu sezon Birinci Lig’de görev almadılar. Genç neslin üç başarılı teknik adamı Özerem, Tilki ve Altay, önümüzdeki sezon başlarken B

A+A-

 

 

 

Geçtiğimiz yıl Birinci Lig’de görev yapan genç neslin üç başarılı teknik adamı Vehbi Özerem, Necati Tilki ve Turan Altay, önümüzdeki sezon Birinci Lig’de olmayacak

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Futbol Birinci Ligi’nde geçtiğimiz yıl görev alan teknik direktörler Vehbi Özerem, Necati Tilki ve Turan Altay, bu sezon Birinci Lig’de görev almadılar.

Genç neslin üç başarılı teknik adamı Özerem, Tilki ve Altay, önümüzdeki sezon başlarken Birinci Lig’de olmayacaklar.

Bu üç teknik direktörden Vehbi Özerem ve Turay Altay’ın herhangi bir takımda görev alıp almayacakları henüz netlik kazanmazken, Necati Tilki önümüzdeki sezon İkinci Lig ekibi Gençlik Gücü’nde olacak.

 

ALTI TAKIM AYNI TEKNİK DİREKTÖRÜ İLE DEVAM

Küçük Kaymaklı, Doğan Türk Birliği, Düzkaya, Türk Ocağı, Lefke ve Cihangir, geçtiğimiz yıl takımının başında olan teknik adamları ile bu sezon yine birlikte yürüyecek.

Küçük Kaymaklı’dan Mehmetali Özgürgün, Doğan Türk Birliği’nden Caner Oshan, Düzkaya’dan Ahmet Dedekorkut, Türk Ocağı’ndan Kayhan Özerdem, Lefke’den Mehmet Solkanat ve Cihangir’den Fırat Canova, önümüzdeki sezon takımlarının başında kalan teknik direktörler oldu.

 

KARAYEL VE CANTÜRK TAKIM DEĞİŞTİ

Geçtiğimiz yıl birinci ligde görev alan iki teknik direktör İltaç Karayel ve Hüseyin Cantürk, önümüzdeki sezon yine birinci ligde olacaklar ancak takımları farklı.

Bostancı Bağcıl’da görev yapan İltaç Karayel Yenicami’de, Lapta’da görev yapan Hüseyin Cantürk Göçmenköy’de olacak.

 

TOPALOĞLU İLK KEZ

İkinci Lig takımlarını Birinci Lig’e yükselmesinde çok önemli katkıları olan Hasan Topaloğlu, bu sezon ilk kez Birinci Lig’de görev alacak.

Geçtiğimiz yıl Yenicami’de görev yapan Hasan Topaloğlu, önümüzdeki sezon Mağusa Türk Gücü’nün başarısı için çalışacak.

 

SOĞUKPINAR YİNE B. BAĞCIL’LA BAŞLADI

Batı bölgesinin başarılı teknik adamlarından Ahmet Soğukpınar, geçtiğimiz yıl Bostancı Bağcıl ile başladığı sezonun hemen başında hasta olunca görevi bırakmak zorunda kalmıştı.

Ahmet Soğukpınar, önümüzdeki sezon yine Bostancı Bağcıl ile başlayacak.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 709 defa okunmuştur