1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Öğrenci yurdunda cinsel taciz iddiası
Öğrenci yurdunda cinsel taciz iddiası

Öğrenci yurdunda cinsel taciz iddiası

DAÜ kampusu içinde bulunan öğrenci yurdunda bir temizlik görevlisine “cinsel taciz” ve “cinsel saldırıda” bulunduğu iddia edilen Nijerya uyruklu M.K. İ, isimli öğrenci tutuklandı.

A+A-

Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsü içinde bulunan öğrenci yurdunda bir temizlik görevlisine “cinsel taciz” ve “cinsel saldırıda” bulunduğu iddia edilen Nijerya uyruklu M.K. İ, isimli öğrenci tutuklandı.
“Cinsel taciz” ve “cinsel saldırı” suçlamasıyla dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı, 3 gün süreyle poliste tutuklu kalacak.
Meselenin tahkikat memuru Engin Yıldız, zanlının 20 Kasım tarihinde DAÜ kampüsü içerisinde bulunan öğrenci yurdunda ortak kullanım alanı olan mutfak bölümünde, o esnada temizlik yapan kadına cinsel tacizde bulunduğunu açıkladı.
Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın yeni başladığını belirten Yıldız, zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

3 gün tutuklu kalacak…
Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Ayşen Toroslu, zanlı M.K.İ’nin tahkikat maksatları bakımından 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.(Gamze BAYKUR)

Bu haber toplam 2573 defa okunmuştur