1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Lefke Davulcu ile anlaştı
Lefke Davulcu ile anlaştı

Lefke Davulcu ile anlaştı

Süper Lig’in batı temsilcisi Lefke Türk Spor Kulübü, 2013 – 2014 sezonu için teknik direktör konusunu, takımı geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında çalıştıran Toygar Davulcu ile çözdü. Başkan Yıltaç Mükellef, Davulcu’nun başarılı bir teknik adam ve düzgün b

A+A-

YENİDÜZEN Spor Servisi

Telsim Süper Lig’de geride bıraktığımız sezonu 6’ncı sırada bitiren Lefke, yeni sezon öncesi teknik adam konusunu çözdü. Bir süre önce Toygar Davulcu, Mehmet Solkanat ve Haldun Oktay isimlerini geçtiği menekşe beyazlılarda geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Lefke’nin başına gelerek görev yapan teknik direktör Toygar Davulcu ile yeni sezon için anlaşmaya varıldı.
Davulcu dün Lefke ile yaptığı görüşme sonrası anlaşmaya vardıklarını belirtti. Yeni sezonda hedefin yükseltildiğini ve geçtiğimiz sezon elde edilen dereceni daha üstünde bir başarı elde edilmesi yönünde çalışmalara başlandığını belirten Davulcu, hedeflerinin ilk üç olduğunu açıkladı. Davulcu hedef doğrultusunda gerekli gördükleri yerlere takviyelerin yapılacağını sözlerine ekledi.

Mükellef: “Davulcu başarılı bir isim”
Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız Lefke Türk Spor Kulübü başkanı Yıltaç Mükellef, yönetim kurulunun Toygar Davulcu ile devam edilmesi yönünde onay verdiğini belirtti. Mükellef, Toygar Davulcu’nun geçtiğimiz yıl takımı çalıştırdığını ve başarılı bir teknik adam olduğunu, aynı zamanda düzgün bir kişi olduğunu sözlerine ekledi. Lefke’nin bir süredir yakından ilgilendiği Sabri – Raif Selden kardeşlerin transferinin ise bugün netleşebileceğini belirten Mükellef, serbest transfer hakkı bulunan Lefke futbolcusu Salih Say’ın da kulüpte kalması yönünde olumlu adımlar atıldığını, kendisi ile bugün bir kez daha görüşeceklerini sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 1192 defa okunmuştur