1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İspanya yolcusu
Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İspanya yolcusu

Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İspanya yolcusu

Kuzey Kıbrıs Türkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nu ziyaret ett

A+A-

 

Kuzey Kıbrıs Türkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nu ziyaret etti. Kuzey Kıbrıs Türkcell Aybars Karaatmaca, Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Avrupa Challenge Kupası 8’li finaline katılacak takımlarıyla gurur duyduklarını belirterek, 26-27 Nisan’da İspanya’da gerçekleştirilecek etkinlikte başarılı olacaklarına inandığını söyledi.
5 yıldır sponsor oldukları takımın başarılarını görmekten gurur duyduklarını ifade eden Karaatmaca, takımlarının çoğu takımın başaramadıklarını başararak, hem Türkiye’de hem de uluslararası camiada maç yapma fırsatı bulduğunu kaydetti.

Eroğlu

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ise, sponsor gelişimine katkı koyan Kuzey Kıbrıs Türkcell’i ve tekerlekli Basketbol takımını kutlayarak, bu başarılı işbirliğinin diğer kurumlara da örnek olmasını temenni etti. Yurtdışında maç yapmanın güzel bir adım olduğunu, daha da önemlisinin o takımların KKTC’ye gelmesini sağlamak olduğunu dile getiren Eroğlu, o takımları KKTC’ye davet edebilecek konuma gelen Kuzey Kıbrıs Kuzey Kıbrıs Türkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na başarılar diledi. (tak)

Bu haber toplam 1081 defa okunmuştur