Kraldan iki kupa sözü

Kraldan iki kupa sözü

Bu sezon Bostancı Bağcıl’dan lig şampiyonu Küçük Kaymaklı’ya transfer olan “gol kralı” Ertaç Taşkıran, Küçük Kaymaklı’ya transferini YENİDÜZEN Spor Servisi’ne değerlendirdi. Taşkıran, şampiyon bir takıma gelmenin sorum

A+A-

“Gol kralı” Ertaç Taşkıran, YENİDÜZEN aracılığıyla

Küçük Kaymaklı taraftarına seslendi:

 

Kraldan iki kupa sözü

 

·        “Küçük Kaymaklı gibi büyük bir camiaya transfer olduğum için mutluyum. Kaymaklı taraftarına iki kupa sözü veriyorum”

 

·        “Kaymaklı’ya gol atmak için transfer edildim. Yapabileceğimin en iyisini yaparak beklentilere yanıt vermek istiyorum”

 

Bu sezon Bostancı Bağcıl’dan lig şampiyonu Küçük Kaymaklı’ya transfer olan “gol kralı” Ertaç Taşkıran, Küçük Kaymaklı’ya transferini YENİDÜZEN Spor Servisi’ne değerlendirdi.

Taşkıran, şampiyon bir takıma gelmenin sorumluluğunu hissettiğini,  zor bir görevin kendisini beklediğini bildiğini ancak takım arkadaşlarının yardımıyla bu zor görevin altından kalkacağına inandığını söyledi.

 

İKİ KUPA

Küçük Kaymaklı’da hedefin yine iki kupa olduğunu, lig şampiyonluğu unvanını korumak istediklerini ancak Kaymaklı’nın yedi yıldır alamadığı Federasyon Kupası’nı da almak için arkadaşlarıyla birlikte mücadele edeceklerinin altını çizdi.

Küçük Kaymaklı’nın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan golcü ve eski gol kıralı Yasin Kansu’nun kendi gelişiyle birlikte Kaymaklı’dan ayrılmasıyla ilgili olarak bu konunun kendisini fazla ilgilendirmediğini, günün sonunda kendisini Kaymaklı’ya gol atmak için transfer ettiklerini dile getiren Taşkıran, kendisinin de yapabileceğinin en iyisini yaparak cevaplandırmak istediğini vurguladı.

 

“UYUM SAĞLADIM”

Ertaç Taşkıran, antrenmanların çok yoğun bir şekilde devam ettiğini, takıma uyum sağladığını ifade ederken, Küçük Kaymaklı’da hiç yabancılık hissetmediğini çünkü zaten takımdaki futbolcuların daha önce tanıdığı arkadaşları olduğunu belirtti.

Küçük Kaymaklı gibi büyük bir camiaya transfer olduğu için mutlu olduğunu dile getiren Taşkıran, Kaymaklı taraftarına “ iki şampiyonluk” sözü verdi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 826 defa okunmuştur