1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Koop’tan farklı tarife: 100 - 75
Koop’tan farklı tarife: 100 - 75

Koop’tan farklı tarife: 100 - 75

Telsim Büyük Erkekler Ligi’nde geçtiğimiz akşam ikinci sırdaki Koop Spor lider Yenicami’yi 100 – 75 gibi farklı bir skorla mağlup etti ve rakibine ilk yenilgisini yaşattı

A+A-

Kıbrıs Türk Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen Telsim Basketbol Liglerine oynanan 3 karşılaşma ile devam edildi.

Telsim Büyük Erkekler Ligi’nde geçtiğimiz gecenin maçı Atatürk Spor Salonu’nda lider Yenicami ile takipçisi Koop Spor arasında oynandı. Çekişmeli geçmesi beklenen bu karşılaşmada Koop Spor yenilgisiz lider Yenicami’yi çok üstün bir oyundan sonra 100 – 75 mağlup edince, ligde yenilgisiz takım da kalmamış oldu. Gecenin bir diğer Büyük Erkekler Ligi mücadelesi İskele Spor Salonu’nda Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Yakın Doğu Üniversitesi arasında oynandı. Bu karşılaşmada rakibine oranla daha üstün bir oyun ortaya koyan konuk ekip salondan 112 – 51 galip ayrıldı. Telsim Basketbol Yıldız Erkekler Ligi mücadelesinde ise Çetinkaya rakibi Girne Amerikan Üniversitesi’ni 67 – 55 mağlup etti. Telsim Basketbol Liglerine bugün oynanacak 3 karşılaşma ile devam edilecek. Program şöyle:

Atatürk Spor Salonu: Çetinkaya – Akdeniz (Yıldız erkek – 18.00)
Atatürk Spor Salonu: Ertuğrul – Soyer (Yıldız erkek – 20.00)
YDÜ Spor Salonu: YDÜ – GAÜ (Yıldız kız – 19.00)

Bu haber toplam 1120 defa okunmuştur