1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kickboks aday kadrosu belirlendi
Kickboks aday kadrosu belirlendi

Kickboks aday kadrosu belirlendi

“Büyükler”de 12, “Gençler”de 6, “Yıldızlar” da ise 2 sporcu olmak üzere toplam 20 sporcuyu Milli Takım Aday Kadrosuna alındı.

A+A-

 

Judo Hapkido ve Kickboks Federasyonu’na bağlı Kickboks Teknik Komitesi yaptığı çalışma sonunda 2013 yılı Kickboks Milli Takım Aday kadrosunu belirledi.
Kulüp, dernek ve birlik antrenörleri ile yapılan görüşmeler neticesinde tespit edilen sporcuların bir haftalık süre ile yaptıkları çalışmaları değerlendiren Kickboks Teknik Komitesi “Büyükler”de 12, “Gençler”de 6, “Yıldızlar” da ise 2 sporcu olmak üzere toplam 20 sporcuyu Milli Takım Aday Kadrosuna aldı.
KKTC Kickboks Milli Takımı, belirlenen aday kadrodaki sporcuların yurt içinde yapılan turnuvalardaki performansları ile disiplin durumları da dikkate alınarak belirlenecek. Belirlenen Milli Takım ülkemizi uluslar arası turnuvalarda temsil edecek. 2013 Kickboks Milli Takım Aday Kadrosu şöyle:

BÜYÜKLER: Aytan TOSUN, Hüseyin AÇIKGÖZ (MİK), Emine Akın, Cengiz Şakir, İlker Şahin (GAÜ), Çağrı Şah, Alkan Maniler (LSSD), Oktay İlhan (GSSD), İsmail Başarır, Mithat Taylan, İhsan Çam (KSKD), Üzeyir Aydoğdu (TSK)

GENÇLER: Süleyman Filiz, Emre Serin (MİK), Murat Maraşlıoğlu, Mertcan Karabacak (GSSD), Ali Tatlı (TSK), Kubilay Başarır (KSKD)

YILDIZLAR: Doğan Demir (MİK), Ergin Can Drağan (TSK)

Bu haber toplam 1752 defa okunmuştur