Kemal yola devam

Kemal yola devam

Başarılı tenisçimiz Kemal Türker, Uluslararası Tenis Federasyonu’nun düzenlediği NOTEL Açık Tenis Turnuvası’ndaki ikinci karşılaşmasını da kazanarak 3’üncü tura yükseldi. Oero Trading Ltd.’nin “Mr. Brown” markası ile s

A+A-

 

 

Kemal Türker, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te devam eden turnuvada Makedon rakibi Martin Jovic’i, 6-0 ve 6-2’lik setlerle 2-0 mağlup ederek üçüncü tura yükselmeyi başardı

 

Başarılı tenisçimiz Kemal Türker, Uluslararası Tenis Federasyonu’nun düzenlediği NOTEL Açık Tenis Turnuvası’ndaki ikinci karşılaşmasını da kazanarak 3’üncü tura yükseldi.

Oero Trading Ltd.’nin “Mr. Brown” markası ile sponsor olduğu Kemal Türker, Makedonya’nın başkenti Üsküp’te devam eden turnuvada Makedon rakibi Martin Jovic’i, özellikle ilk sette çok iyi bir oyun sergilediği karşılamada 6-0 ve 6-2’lik setlerle 2-0 mağlup ederek üçüncü tura yükselmeyi başardı.

Kemal’in 3’üntü turdaki rakibi turnuvanın 1 numaralı seri başı olan Sırbistanlı Conkic Petar olacak. Karşılaşma bugün saat 11.00’de başlayacak.

Kemal Türker, 12 Ağustos 2011 tarihinde tamamlanacak olan NOTEL Açık Tenis Turnuvası’nın 16 Yaş Kategorisi’nde mücadele ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 609 defa okunmuştur