1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. İngiltere'deki vatandaşlardan örnek davranış
İngiltere'deki vatandaşlardan örnek davranış

İngiltere'deki vatandaşlardan örnek davranış

 İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türkler topladıkları kıyafetleri Euromed Şirketi aracılığıyla ülkemizde faaliyet gösteren Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışlayabilecek.

A+A-

 İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türkler topladıkları kıyafetleri Euromed Şirketi aracılığıyla ülkede faaliyet gösteren Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışlayabilecek.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail, Euromed Şirketi ile yaptığı görüşmede Derneğin ikinci el satış dükkânlarında bağışlanan kıyafetlerin satışa sunularak hastalar için gelir elde edildiğini anlatması üzerine, Euromed şirket sahibi kendilerinin de katkıları olması için İngiltere’den firmalarına Kanser Hastalarına Yardım Derneği adına teslim edilecek kargoların ücretsiz olarak Kıbrıs’a yollanmasına karar verdi.

Euromed Şirketi, her ay 20 koli eşyanın Derneğe ulaştırılmasını sağlayacak.

Dernek başkanı Raziye Kocaismail bundan sonar İngiltere’den yollanacak kargoların ücretsiz geleceğini, gelen her kolideki ürünlerden elde edilecek gelirlerle 20 hastanın kemoterapi tedavilerine katkı koyacaklarını söyledi.

Kocaismail, bu yardımlardan dolayı Euromed Şirket yetkilisine kanser hastaları adına teşekkür etti.

Bu haber toplam 1286 defa okunmuştur