1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplandı
İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplandı

İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplandı

Cumhuriyet Meclisi İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi dün toplandı

A+A-

Cumhuriyet Meclisi İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi dün toplandı.
Meclis’ten yapılan yazılı açıklamaya göre, İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi, DP-UG Milletvekili Menteş Gündüz başkanlığında yaptığı toplantıda, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Dairesi (Kuruluş, Görev ve Çalışma Esasları) Yasa Tasarısı”nı görüştü.
İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Dairesi (Kuruluş, Görev ve Çalışma Esasları) Yasa Tasarısı” ile ilgili çalışmalarına bir sonraki toplantıda devam edecek.
İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi toplantısına, DP-UG Milletvekili, Komite Başkanı Menteş Gündüz, UBP Milletvekili, Komite Başkan Vekili Dursun Oğuz, DP-UG Milletvekili Hüseyin Avkıran Alanlı, CTP-BG Milletvekili Doğuş Derya, CTP-BG Milletvekili Hüseyin Erçal, CTP-BG Milletvekili Erkut Şahali ve UBP Milletvekili Zorlu Töre katıldı.
Komitenin dünkü toplantısına davetli olarak ise, Maliye Bakanlığı’ndan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan, Personel Dairesi’nden, Polis Genel Müdürlüğü’nden ve Avrupa Birliği Koordinasyon Merkezi’nden yetkililer katıldı. (tak)

Bu haber toplam 1282 defa okunmuştur