1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Harmancı 'nın bölge ziyaretleri sürüyor
Harmancı nın bölge ziyaretleri sürüyor

Harmancı 'nın bölge ziyaretleri sürüyor

Harmancı ile Belediyenin yetkililerinin bir süre önce başlattığı bölge ziyaretleri sürüyor; ziyaretler kapsamında son olarak Taşkınköy’e gidildi.

A+A-

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı ile Belediyenin yetkililerinin bir süre önce başlattığı bölge ziyaretleri sürüyor; ziyaretler kapsamında son olarak Taşkınköy’e gidildi.

LTB basın ve halkla ilişkiler biriminden yapılan açıklamaya göre, dün Dr.Fazıl Küçük Parkı’nda gerçekleşen buluşmada, LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Belediye Meclisi üyeleri, müdür, müdür muavini ve şube amirleri vatandaşlarla biraya gelerek, sorunlar ile çözümlerini görüştü.

Haspolat ve Hamitköy’ün ardından gerçekleşen ziyarette, LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Taşkınköy Muhtarı Derviş Dizliklioğlu vatandaşlara konuşma yaparken; Taşkınköylüler de çevre temizliği için bölgeye çöp bidonları yerleştirilmesini, haşare sorununun çözülmesini istediler ve GSM şirketlerine ait vericilerden duydukları rahatsızlıkları dile getirdiler.

HARMANCI

LTB Başkanı Mehmet Harmancı bölgenin bilinen bir takım sıkıntıları olduğunu ifade ederek, LTB olarak bu sıkıntılar konusunda izleyecekleri yöntemleri aktardı.

LTB’nin mali ve idari yapısı hakkında vatandaşlara bilgiler de veren Harmancı, gerçekçi ve şeffaf olmaya devam edeceklerini vurguladı.

(tak)

Bu haber toplam 1166 defa okunmuştur