1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gönyeli Masterleri İstanbul yolcusu
Gönyeli Masterleri İstanbul yolcusu

Gönyeli Masterleri İstanbul yolcusu

Geçmiş yıllarda belli dönemlerde yurt dışına çıkan ve resmi temaslar yanında gittikleri bölgelerin masterler futbol takımları ile karşılaşma yapan Gönyeli Masterleri Futbol Takımı bu yıl İstanbul’un yolunu tutuyor.

A+A-

Ülkemizin aktif faaliyet gösteren master futbol takımlarından olan Gönyeli, bu yıl hedef büyüttü. Geçmiş yıllarda belli dönemlerde yurt dışına çıkan ve resmi temaslar yanında gittikleri bölgelerin masterler futbol takımları ile karşılaşma yapan Gönyeli Masterleri Futbol Takımı bu yıl İstanbul’un yolunu tutuyor.

Bugün ülkemizden ayrılacak olan Gönyeli Masterleri 21 kişilik sporcu ve yönetici kafilesi ile İstanbul’da 3 karşılaşma programladı. İstanbul ve Türkiye’nin önde gelen takımları, Beşiktaş ve Galatasaray yanında Silivri Masterleri ile de karşılaşma yapacak olan Gönyeli Masterleri Pazar günü ülkemize dönecek.
Gönyeli Masterleri’nin 3 gün sürecek İstanbul seyahatinde şu isimler yer alıyor.
Vedat Karaokçu, Mustafa Gençay, Yılmaz Behlül, Mehmet Piro, Tarık Tilki, İbrahim Birinci, Yusuf Hacı, Hüseyin Amcaoğlu, Mehmet Ali Çavuşoğlu, İsmail Sineli, Olgun Amcaoğlu, Mustafa Kocaoğlan, Mustafa Piro, Mehmet Öksüzoğlu (Paf), Okan Atav, Ali Kanlı, Emre Hacı, Selçuk Nazlı, Mustafa Tunçel, Erhan Gönelli, Tansel Esengil. İstanbul’daki müsabaka programı şöyle:

Bugün
Saat 17.30: Silivri Masterleri ile karşılaşma

Yarın
Saat 11.00: Fulya’da Beşiktaş Masterleri ile

18 Mayıs Cumartesi
Saat 14.00: Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Galatasaray Masterleri

Bu haber toplam 1694 defa okunmuştur