Göktaş: Hazırız

Göktaş: Hazırız

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından, Liverpool Masterler Takımı ile karşılaşma yapmak amacıyla oluşturulan KKTC Masterler karması ilk antrenmanını dün gerçekleştirdi. Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı’nda 18 futbolcunun katılımı ile yapılan

A+A-

Göktaş, “Hazırız”

 

·        KTFF Masterler Karması ilk antrenmanını yaptı. İlk antrenmanı yapmış olmalarına rağmen, birçok master futbolcunun master takımlarında oynadıklarını belirten Teknik Direktör Süleyman Göktaş, “Futbolcularımızın birçoğu Liverpool Master Takımı ile yapacağımız karşılaşmaya hazır” diye konuştu.

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından, Liverpool Masterler Takımı ile karşılaşma yapmak amacıyla oluşturulan KKTC Masterler karması ilk antrenmanını dün gerçekleştirdi. Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı’nda 18 futbolcunun katılımı ile yapılan antrenman yaklaşık birbuçuk saat sürdü. Teknik Direktörlüğünü Süleyman Göktaş’ın, Yöneticiliklerini ise KTFF Yetkilileri Orçun Kamalı ile Mehmet Avcı’nın yaptıkları KKTC Masterler Takımı’nın ilk antrenmanı neşeli bir atmosferde gerçekleşti.

5 Ağustos 2011 tarihinde yapılacak olan KKTC Masterleri – Liverpool Masterleri karşılaşması öncesinde toplam 4 antrenman yapacak olan KKTC Masterler Takımı ikinci antrenmanının 25 Temmuz 2011 Pazartesi, üçüncü ve son antrenmanını ise, 28 Temmuz 2011 Perşembe günü yapacak.

KKTC Masterler Takımının geçmişte lig ve kupa şampiyonluğu yaşamış futbolculardan oluştuğuna dikkat çeken Teknik Direktör Süleyman Göktaş, “Liverpool gibi tanınmış bir takımın masterleri ile oynayacak olmak bile önemlidir. Futbolcularımızın tümü, ülkemizi temsil edecek olmanın bilinci ve ciddiyeti içerisindedir. Karşılaşma günü en iyi futbollarını ortaya koyacaklarına, tüm performanslarını sergileyeceklerine eminim” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 551 defa okunmuştur