1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Garip resmi başvuruyu yaptı
FUTBOLDA SONUÇLAR VE PROGRAM

FUTBOLDA SONUÇLAR VE PROGRAM

Telsim Süper Lig, Birinci Lig ve İkinci Lig play out maçları 16.00’da, U19 karşılaşmaları 13.30’da, Yükselme Ligi maçları 10.00’da oynanacak

A+A-

 

Telsim Süper Lig
Yenicami – Çetinkaya: 0-5
Türk Ocağı – Doğan T.B.: 1-5
Lapta – Göçmenköy: 2-4
B.Bağcıl – Hamitköy: 0-2
Cihangir – Serdarlı: 3-0
G.Gücü – K.Kaymaklı: 2-0
Lefke – Mağusa T.G: 1-3
Telsim Süper Lig U19
Yenicami – Çetinkaya: 6-1
Türk Ocağı – Doğan T.B.: 0-1
Lapta – Göçmenköy: 1-2
B.Bağcıl – Hamitköy: 5-5
Cihangir – Serdarlı: 3-0
G.Gücü – K.Kaymaklı: 1-5
Lefke – Mağusa T.G: 2-3

Telsim İkinci Lig Doğu Play-out
Dipkarpaz – Gaziköy: 3-2
İncirli – Akova: 3-1

Yükselme Birinci Ligi Doğu Grubu
Tatlısu Seracılar – Karadeniz 61: 1-0
Pile – Boğaziçi: 2-5
Alaniçi – Aydoğan: 1-0
Ötüken – Turunçlu U.: 0-5
Mutluyaka – Çayönü: 3-4

Yükselme İkinci Ligi 1. Grup
Yedikonuk – Yeni Erenköy: 2-1
Arapköy – Bahçeli: 1-3
Yarköy – Kumyalı: 1-2

Yükselme İkinci Ligi 3. Grup
Taşkent – Yeniceköy: 0-1
Dikmen Gücü – Haspolat: 0-3
Alayköy – Balıkesir: 7-0

Bugün

Telsim Birinci Lig
Osman E. Mehmet Stadı: Y.Boğaziçi – Yalova (Mehmet Malek)
M. Özkayım Stadı: Ozanköy – Gönyeli (Osman Özpaşa)
Özgürlük Stadı: Vadili – Düzkaya (Serdar Bilgimer)
Cumhuriyet Stadı: G.Birliği – Mormenekşe (Savaş Tilki)
Dr. Ali Özsoy Stadı: Tatlısu – Esentepe (Kerem Eran)
M. Ali Toker Stadı: Türkmenköy – Binatlı (Serkan Şimşek)
Canbulat Stadı: Dumlupınar – Görneç (Olkan Özyanık)

Telsim İkinci Lig Play-out
Cihangir Stadı: Girne Halk Evi – Doğancı (Murat Sapsızoğlu)
Atilla Topaloğlu Sahası: Zümrütköy – A.Yeşilova (Ecvet Kanatlı)

Yükselme Birinci Ligi Batı Grubu
Metehan Sahası: Metehan – Gayretköy (Gökçen Öztürk)
Gönyeli Stadı: Ortaköy – Yılmazköy (Ömer Doğru)
Karaoğlanoğlu Sahası: Karaoğlanoğlu – Pınarbaşı (Ulus Sediral)
Minareliköy Sahası: Minareliköy – Dağyolu (Tufan Çerçioğlu)
Paşaköy Sahası: Paşaköy – Kozan (Kaan Koday)

Yükselme İkinci Ligi 2. Grup
Harika Sahası: Mağusa İdman Yurdu – İskele Trabzon (Emre Öztaşlı)
M.Döveç Stadı: Yenişehir – Canbulat (Olgun Canik)
Balıkesir Sentetik Saha: Dilekkaya – Aygün (Mustafa Öztugay)

Yükselme İkinci Ligi 4. Grup
Gaziveren Sahası: Yeşilyurt – Kalkanlı (Hakan Gök)
Şirinevler Sahası: Şirinevler – Serhatköy (Özal Çağlayan)
Aydınköy Sahası: Aydınköy – Akçay (İhsan Payas)

Not: Telsim Süper Lig, Birinci Lig ve İkinci Lig play out maçları 16.00’da, U19 karşılaşmaları 13.30’da, Yükselme Ligi maçları 10.00’da oynanacak

Bu haber toplam 943 defa okunmuştur