1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kartal’a ikinci yabancı aranıyor
FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Bugün Ahmet Sami Topcan Kupası Atatürk Stadı: Cihangir – Gönyeli (Emre Öztaşlı)

A+A-

 

Bugün

Ahmet Sami Topcan Kupası
Atatürk Stadı: Cihangir – Gönyeli (Emre Öztaşlı)

KTFF Kıbrıs Kupası Finali
Atatürk Stadı: Yenicami – Mağusa T.G. (Savaş Tilki)

Yarın

Telsim Birinci Lig Play-off
Atatürk Stadı: Mormenekşe – Ozanköy (Serkan Durmaz)
Zafer Stadı: Düzkaya – G.Birliği (Fehim Dayı)

Telsim Birinci Lig Play-off
20 Temmuz Stadı: Dumlupınar – Binatlı (Mehmet Sezener)
Cumhuriyet Stadı: Görneç – Esentepe (Serkan Şimşek)

Yükselme Birinci Lig Doğu Grubu
Boğaziçi Sahası: Boğaziçi - Karadeniz 61 (Murat Sapsızoğlu)
Tatlısu Sahası: Tatlısu Seracılar – Çayönü (Necmi Bulut)
Aydan Karahan Stadı: Pile - Turunçlu U. (Hasan Eriş)
Alaniçi Sahası: Alaniçi – Mutluyaka (Bilal Özdemir)
Ötüken Sahası: Ötüken – Aydoğan (Ömer Doğru)

Yükselme İkinci Lig 1. Grup
Mehmetçik Stadı: Yedikonuk – Kumyalı (Ali Özer)
Yarköy Sahası: Yarköy – Bahçeli (Hakan Gök)
Dipkarpaz Sahası: Yeni Erenköy – Arapköy (Osman Küçük)

Yükselme İkinci Lig 3. Grup
Taşkent Sahası: Taşkent – Balıkesir (Burak Yiğit)
Alayköy Sahası: Alayköy – Haspolat (Ulus Sediral)
Yeniceköy Sahası: Yeniceköy - Dikmen Gücü (Özal Çağlayan)

Pazar

Yükselme Birinci Lig Batı Grubu
Metehan Sahası: Metehan – Pınarbaşı (Hüseyin Özkan)
Dağyolu Sahası: Dağyolu – Gayretköy (Ozan Kel)
Gönyeli Stadı: Ortaköy – Karaoğlanoğlu (Gökçen Öztürk)
Paşaköy Sahası: Paşaköy – Yılmazköy (Tufan Çerçioğlu)
Minareliköy Sahası: Minareliköy – Kozan (Evren Karademir)

Yükselme İkinci Lig 2. Grup
Harika Sahası: Mağusa İY – Aygün (Hakan Ünal)
Balıkesir Sentetik: Dilekkaya – Canbulat (Ali Karahasan)
Civisil Sahası: İskele Trabzon – Yenişehir (İhsan Payas)

Yükselme İkinci Lig 4. Grup
Gaziveren Sahası: Yeşilyurt – Akçay (Mustafa Öztugay)
Aydınköy Sahası: Aydınköy – Serhatköy (Kaan Koday)
Kalkanlı Sahası: Kalkanlı – Şirinevler (Hakkı Emir)

Not: Ahmet Sami Topcan Kupası saat 16.30’da, KTFF Kıbrıs Kupası finali 19.00’da, Yükselme Ligi maçları 16.30’da başlayacak

Bu haber toplam 878 defa okunmuştur