1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Maradona hayatını kaybetti
FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Yenicami – Çetinkaya karşılaşması saat 19.00’da, Telsim Süper Lig, Birinci Lig ve İkinci Lig play out maçları 16.00’da, U19 karşılaşmaları 13.30’da, Yükselme Ligi maçları 10.00’da oynanacak

A+A-

 

Yarın

Telsim Süper Lig
Atatürk Stadı: Yenicami – Çetinkaya (Fehim Dayı)

Cumartesi

Telsim Süper Lig
Girne 20 Temmuz Stadı: Türk Ocağı – Doğan T.B. (Kerem Eran)
Şht. Şevket Kadir Stadı: Lapta – Göçmenköy (Hakan Muhtaroğlu)
Yakup Özorun Stadı: B.Bağcıl – Hamitköy (Serkan Durmaz)
Cihangir Stadı: Cihangir – Serdarlı (Savaş Tilki)
Atatürk Stadı: G.Gücü – K.Kaymaklı (Mehmet Sezener)
16 Ağustos Stadı: Lefke – Mağusa T.G (Ecvet Kanatlı)

Telsim İkinci Lig Play-out
Cumhuriyet Stadı: Dipkarpaz – Gaziköy (Timur E. Bodi)
Görneç Üç Şehitler Stadı: İncirli – Akova (Irmak Emin)

Yükselme Birinci Ligi Doğu Grubu
Tatlısu Sahası: Tatlısu Seracılar – Karadeniz 61 (Hasan Eriş)
Aydan Karahan Stadı: Pile – Boğaziçi (Necmi Bulut)
Alaniçi Sahası: Alaniçi – Aydoğan (Hakkı Emir)
Ötüken Sahası: Ötüken – Turunçlu U. (Osman Küçük)
Mutluyaka Sahası: Mutluyaka – Çayönü (Ali Özgül)

Yükselme İkinci Ligi 1. Grup
Mehmetçik Stadı: Yedikonuk – Yeni Erenköy (Burak Yiğit)
Nihat Bağcıer Stadı: Arapköy – Bahçeli (Gökhan Mersin)
Yarköy Sahası: Yarköy – Kumyalı (Hüseyin Eyyüpler)

Yükselme İkinci Ligi 3. Grup
Taşkent Sahası: Taşkent – Yeniceköy (Ali Karahasan)
Dikmen Sahası: Dikmen Gücü – Haspolat (Ali Özer)
Alayköy Sahası: Alayköy – Balıkesir (Evren Karademir)

Pazar

Telsim Birinci Lig
Osman E. Mehmet Stadı: Y.Boğaziçi – Yalova (Mehmet Malek)
M. Özkayım Stadı: Ozanköy – Gönyeli (Osman Özpaşa)
Özgürlük Stadı: Vadili – Düzkaya (Serdar Bilgimer)
Cumhuriyet Stadı: G.Birliği – Mormenekşe (Savaş Tilki)
Dr. Ali Özsoy Stadı: Tatlısu – Esentepe (Kerem Eran)
M. Ali Toker Stadı: Türkmenköy – Binatlı (Serkan Şimşek)
Canbulat Stadı: Dumlupınar – Görneç (Olkan Özyanık)

Telsim İkinci Lig Play-out
Cihangir Stadı: Girne Halk Evi – Doğancı (Murat Sapsızoğlu)
Atilla Topaloğlu Sahası: Zümrütköy – A.Yeşilova (Ecvet Kanatlı)

Yükselme Birinci Ligi Batı Grubu
Metehan Sahası: Metehan – Gayretköy (Gökçen Öztürk)
Gönyeli Stadı: Ortaköy – Yılmazköy (Ömer Doğru)
Karaoğlanoğlu Sahası: Karaoğlanoğlu – Pınarbaşı (Ulus Sediral)
Minareliköy Sahası: Minareliköy – Dağyolu (Tufan Çerçioğlu)
Paşaköy Sahası: Paşaköy – Kozan (Kaan Koday)

Yükselme İkinci Ligi 2. Grup
Harika Sahası: Mağusa İdman Yurdu – İskele Trabzon (Emre Öztaşlı)
M.Döveç Stadı: Yenişehir – Canbulat (Olgun Canik)
Balıkesir Sentetik Saha: Dilekkaya – Aygün (Mustafa Öztugay)

Yükselme İkinci Ligi 4. Grup
Gaziveren Sahası: Yeşilyurt – Kalkanlı (Hakan Gök)
Şirinevler Sahası: Şirinevler – Serhatköy (Özal Çağlayan)
Aydınköy Sahası: Aydınköy – Akçay (İhsan Payas)

Not: Yenicami – Çetinkaya karşılaşması saat 19.00’da, Telsim Süper Lig, Birinci Lig ve İkinci Lig play out maçları 16.00’da, U19 karşılaşmaları 13.30’da, Yükselme Ligi maçları 10.00’da oynanacak

Bu haber toplam 936 defa okunmuştur