1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Ege’nin durumu bugün netlik kazanacak
Ege’nin durumu bugün netlik kazanacak

Ege’nin durumu bugün netlik kazanacak

Oyun oynarken rafın altında kalan 5 yaşındaki Ege Yuğluk’un durumu ciddiyetini koruyor. YENİDÜZEN’e konuşan hastane başhekimi Ramadan Kamiloğlu, beyin ile ilgili kazalarda ilk 48 saatin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, Ege’nin durumu ile ilgili daha n

A+A-

YENİDÜZEN

Mağusa’da Maraş bölgesinde bulunan Korpar yedek parça isimli iş yerinde oyun oynarken rafın altında kalan 5 yaşındaki Ege Yuğluk’un sağlık durumu ciddiyetini koruyor.
Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Yoğun Bakım servisinde yaşam savaşı veren Ege’nin
tedavisi sürüyor.
YENİDÜZEN’e konuşan Lefkoşa Devlet Hastanesi Başhekimi Ramadan Kamiloğlu, Ege’nin durumunda heniz bir değişikliğin olmadığını aktardı.
Kamiloğlu, beyin ile ilgili kazalarda ilk 48 saatin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, Ege’nin durumu ile ilgili daha net açıklamayı bugün yapabileceğini söyledi.

Kaza nasıl olmuştu?
Kaza önceki gün saat 12:20 raddelerinde işyerindeki raflı dolaba tırmanmaya çalışırken rafın düşmesi sonucu Efe ve Ege Yuğluk isimli kardeşler yaralanmıştı.
Kardeşlerden Efe’nin kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, Ege ise ağır yaralanmıştı.
Öte yandan İkiz kardeşlerin Mağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Şubesi’nde görevli polis memuru Emin Yuğluk’un çocukları olduğu ve ailenin perişan olduğu öğrenilmişti.

Bu haber toplam 1912 defa okunmuştur