1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Dört takla atıp, 100 metre sürüklendi
Dört takla atıp, 100 metre sürüklendi

Dört takla atıp, 100 metre sürüklendi

Lefkoşa Girne anayolu Boğaz yakınlarında direksiyon hakimiyetini kaybeden Cemal Babamuradova yönetimindeki araç, refüje çıkıp aydınlatma direğini devirdikten sonra, dört takla atıp 100 metre sürüklenerek karşı şeride uçtu. Araçta yolcu olarak bulunan Şeri

A+A-

Lefkoşa Girne anayolunda dün gece görenleri korkutan bir trafik kazası meydana geldi. Kazada Cemal Babamuradova ile Şerife Kütükoğulları yaralandı. Kaza saat 22.15 sıralarında meydana geldi.
Girne’den Lefkoşa’ya doğru seyreden 24 yaşındaki Cemal Babamuradova yönetimindeki FR 299 plakalı araç, Boğaz bölgesine geldiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek, önce orta refüje çarparak kontrolden çıktı ve refüjde takla attıktan sonra aydınlatma direğini yerinden sökerek karşı şeride geçti. Dört takla atıp yaklaşık 100 metre sürüklenen araçta, sürücü Babamuradova ile yanında yolcu olarak bulunan Şerife Kütükoğulları yaralandı. Kütükoğulları’nın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Öte yandan kaza anında karşı şeritten gelen bir başka aracın ise Babamuradova’nın aracına çarpmamak için son anda direksiyonu kırdığı ve büyük bir facianın önüne geçtiği belirtildi. (yd)

Bu haber toplam 3296 defa okunmuştur