1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Creditwest Bank çalışanları doyasıya eğlendi
Creditwest Bank çalışanları doyasıya eğlendi

Creditwest Bank çalışanları doyasıya eğlendi

10’uncu, 15’inci ve 20’inci yılını dolduran çalışanlara kıdem plaketleri ve altın rozetleri takdim edildi

A+A-

Kuzey Kıbrıs genelindeki 12 Creditwest Bank Şubesi, Creditwest Bank Genel Müdürlük, Creditwest Insurance ve Creditwest Finance’ın 270 Creditwest çalışanı  başarılı ve verimli geçen 2019 yılının yorgunluğunu Lord Palas Hotel’de düzenlenen muhteşem yılbaşı partisinde attı.

Creditwest Geleneksel Yılbaşı Partisinde 10., 15. ve 20. yılını dolduran 21 çalışana  kıdem plaketleri ve  altın rozetleri Altınbaş Holding ve Creditwest Bank yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer gecede çalışanlara seslenerek;    2019 yılının zor bir yıl olduğunu belirterek buna rağmen Creditwest Bank’ın yine Kuzey Kıbrıs bankacılık sektöründe liderliğini koruduğunun altını çizdi. 2020 için iyi temennilerde bulunan Zaheer, bu başarılı yıl için kendilerine güvenen Creditwest Bank yönetimi ve çalışanlara teşekkür etti.

Gecede söz alan Creditwest Bank Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Altınbaş; Bankanın 2019 yılı hedef bütçesini  beklentinin de üzerinde  tamamladığını belirterek,  bu başarısı için Creditwest yönetimine ve çalışanlarına tekrardan teşekkür ederek onlarla gurur duyduğunu ekledi. Nusret Altınbaş, ülkemize, çalışanlara ve ailelerine  2020 için sağlık, mutluluk ve başarı diledi.

Gecede sahne alan Grup Frekans, en sevilen parçaları Creditwest Bank çalışanları için söyledi. DJ. Serdar Eren, en güzel setleri Creditwest’liler için çaldı.

cw1-004.jpg

cw2-003.jpg

cw3-001.jpg

cw4-001.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 3221 defa okunmuştur
Etiketler :