1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çetinkaya’da elektirkler yine kesildi
Çetinkaya’da elektirkler yine kesildi

Çetinkaya’da elektirkler yine kesildi

Şampiyon Çetinkaya’nın kulüp binası elektriği ikinci kez kesildi.

A+A-

 

Şampiyon Çetinkaya’nın kulüp binası elektriği ikinci kez kesildi. Dün gerçekleşen elektrik kesintisi nedeniyle Çetinkaya kulüp lokali hizmet veremedi ve halı saha karşılaşmaları iptal edildi.
Ocak ayında elektriklerinin yine kesildiğini, kendilerine sunulan taksitlendirme önerisini kabul ederek ilk taksiti ödediklerini anımsatan Çetinkaya Türk Spor Kulübü Başkanı Ömer Arhun, “Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’ndan taksitlendirme beklerken, binamızın elektriğinin 2’nci kez kesildi. Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu bir kurum. Bize herhangi bir yazı göndermedi. Taksitlendirmemizi yapmadı be bize bildirmedi. Çetinkaya Türk Spor Kulübü bir kişi değil, yönetim kurulu var. Kararlarımızı yönetim kurulu olarak alıyor, ödemelerimizi yönetim kurulu kararlarıyla yapıyoruz” dedi.

Arhun: “Kafasına esen kesmemeli”
Adında “kurum” bulunan Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’ndan da aynı kurumsal davranışı beklediklerini ancak görmediklerini belirten Başkan Arhun, “Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu Yönetim Kurulu sözünde durmadı, taksitlendirme yapmadı. Kafasına esen herhangi bir memurunun gelip, Şampiyon Çetinkaya Türk Spor Kulübü’nün elektriğini kesmesi kabul edilemez. Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu Yönetim Kurulu işini doğru dürüst yapmalı. Bir ciddiyeti olmalı ve şaka yapar gibi davranmamalıdır” şeklinde konuştu.
Çetinkaya Türk Spor Kulübü Yönetimi 5 Şubat’2013 tarihinde ödeme yapmış ve elektrik enerjisi bağlanmıştı.

Bu haber toplam 1139 defa okunmuştur