1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Bu yıl da başarılı olabilirim”
“Bu yıl da başarılı olabilirim”

“Bu yıl da başarılı olabilirim”

Alanya’da 14 Haziran 2013, Cuma günü gerçekleşecek yarışmaya büyük önem veren genç triatloncumuz Kemal Elektrikçi, yarışa günde iki antrenman ile hazırlanıyor.

A+A-

KKTC Triatlon Federasyonu’nun 17 sporcu ile katılacağı, Alanya Uluslararası Triatlon Yaz Kupası için geri sayım başladı. Başarılı sporcumuz Kemal Elektrikçi, “Orada yarışma bile başarıdır” dedi.

Alanya’da 14 Haziran 2013, Cuma günü gerçekleşecek yarışmaya büyük önem veren genç triatloncumuz Kemal Elektrikçi, yarışa günde iki antrenman ile hazırlanıyor. Sabah bisiklet sürüyorsa, akşamları koşuyor veya sabah koşuyorsa, akşamları bisiklet sürüyor.
Geçtiğimiz yıl ayni yarışmada, Alanya Uluslararası Triatlon Yaz Kupası’nda bir kez daha yarıştığını anımsatan Kemal Elektrikçi, “Geçtiğimiz yıl yaş grubumda üçüncülük elde etmiştim. Bu yıl da başarılı olmam mümkün. Ancak bu bir yarış, birinci ve ikinci de olabileceğim gibi, daha kötü bir sonuç da elde edebilirim. Önemli olan böylesi büyük bir organizasyonda ülkemi temsil etmektir. En iyi şekilde temsil edeceğime de inanıyorum” dedi.
KKTC Triatlon Kafilesi’ndeki diğer sporcu arkadaşları ile tam bir takım ruhu ile hazırlandıklarını da belirten Kemal Elektrikçi, “Sağlığım yerinde, formumun zirvesinde ve bomba gibiyim” şeklinde konuştu.
Avrupa Triatlon Federasyonu’nun düzenlediği ve Alanya’da gerçekleşecek olan Alanya Uluslararası Triatlon Yaz Kupası 1500 metre yüzme; 40 kilometre bisiklet ve 10 kilometre koşu şeklinde gerçekleşecek.
KKTC Triatlon Kafilesi 12 Haziran 2013, Çarşamba günü Türkiye’ye gidecek ve 17 Haziran 2013, Pazartesi günü ülkemize dönecek.

Arko Triatlon Yarışı’nda belirlenen KKTC Triatlon Kafilesi şöyle:
1.İnsel Üstüner (Tüfekçi)
2.Kemal Elektrikci (Tüfekçi)
3.Sermet Buran (Tüfekçi)
4.Cem Dağdelen (Tüfekçi)
5.Çağan Öztuna (Tüfekçi)
6.Murat Çiftci (Aspava)
7.Murat Mehrübeoğlu (Ferdi)
8.Ekrem Kaide (YDÜ)
9.Özgür Eroğlu (Aspava)
10.Kerem Güneşer (Ferdi)
11.Yankı Karadağlı (Aspava)      
12.Ali Dükyancı (Tüfekçi)    
13.Hasan Mert Işıman (Tüfekçi)     
14.Serkan Yürür (Göçmenköy)     
15.Emine Uluçay (Tüfekçi)        
16.Sezin Tugen (Tüfekçi)                          
17.Şerife Derya Çelik  (Göçmenköy)

Bu haber toplam 1098 defa okunmuştur