1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Bu maçta riske girmeyeceğiz”
“Bu maçta riske girmeyeceğiz”

“Bu maçta riske girmeyeceğiz”

Hamitköy antrenörü Hasan Topaloğlu Çetinkaya karşısında dört sarı kart sınırında olan 3-4 oyuncusunun yanı sıra Tevrat ve Kenneth’i bu maçta oynatmayı düşünmediklerini belirtti. Berian’ın durumunun ise maç saatine belli olacağını söyledi

A+A-

 

Necmi Belge


Lider Çetinkaya ile çok kritik bir maça çıkacak olan Hamitköy, Çetinkaya maçından puan istemesine rağmen, bu maça temkinli çıkıyor.
Çetinkaya maçı ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Hamitköy antrenörü Hasan Topaloğlu, bu dakikadan sonra her maçın kendileri için önemli olduğunu söyledi.
Topaloğlu, Çetinkaya maçının çok zor bir maç olduğunu ifade ederken, önlerinde sekiz tane final gibi var maç olduğunu, bunların içinden en az üç veya dört galibiyet almaları gerektiğin belirtti.

Akıllar G.Gücü maçında
Bu nedenle Çetinkaya maçından da puan almak için mücadele vereceklerini dile getiren Topaloğlu riske girmeyeceklerini çünkü Çetinkaya maçı sonrası çok önemli bir Gençlik Gücü karşılaşmaları olduğunu anımsattı.
Gençlik Gücü maçını daha çok düşünmek zorunda olduklarını ifade eden Topaloğlu bu nedenle, bugünkü maçta yabancı oyuncularından Tevrat ve Kenetth’i sakatlıklarından dolayı ayrıca, dört sarı kart sınırında bulunan iki-üç oyuncusunada forma şansı vermeyi düşünmediğini açıkladı.
Kalan tek yabancı futbolcusu Berian’ın ise sakatlığından dolayı oynayıp oynamayacağının maç saatinde belli olacağını dile getiren Topaloğlu,  yine de sahaya süreceğ i takımdan, umutlu olduğunusöyleyebileceğini sözlerine ekledi.

 

Bu haber toplam 1061 defa okunmuştur