Binatlı’da Yeniden Genel Kurul

Binatlı’da Yeniden Genel Kurul

Binatlı Türk Spor Kulübü Genel Kurulu 31 Temmuz 2011, Pazar günü toplanıyor. Özel Tahsin’in şikayeti üzerine, Gerçekleşen Genel Kurulu “geçersiz” olarak niteleyen Güzelyurt kaymakamı Menteş Gündüz’ün isteği üzerine toplanacak olan

A+A-

 

 

 

Genel Kurulda bu kez daha kalabalık katılımın olacağını söylen Başkan Raif Erkıvanç,  Genel Kurul’a Güzelyurt Kaymakamı Menteş Gündüz’ü de davet edip, bizzat takip etmesini Genel Kurulu onaylamasını isteyeceklerini açıkladı

 

Binatlı Türk Spor Kulübü Genel Kurulu 31 Temmuz 2011, Pazar günü toplanıyor.

Özel Tahsin’in şikayeti üzerine, Gerçekleşen Genel Kurulu “geçersiz” olarak niteleyen Güzelyurt kaymakamı Menteş Gündüz’ün isteği üzerine toplanacak olan Binatlı Spor Kulübü Genel Kurulu sabah saat 10.00’da toplanacak.

 

ERKIVANÇ, “HODRİ MEYDAN”

12 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleşen ve 120 üyenin katılımı ile gerçekleşen sorunlu Genel Kurul’da başkan seçilen Binatlı Kulüp Başkanı Raif Erkıvanç, Genel Kurulu yönetim kurulu olarak yaptıkları toplantıda, Güzelyurt Kaymakamı’nın talebi üzerine kararlaştırdıklarını açıkladı.

Genel Kurulda bu kez daha kalabalık katılımın olacağını söylen Başkan Raif Erkıvanç,  Genel Kurul’a Güzelyurt Kaymakamı Menteş Gündüz’ü de davet edip, bizzat takip etmesini Genel Kurulu onaylamasını isteyeceklerini açıkladı.

Adaylıktan çekilen Özel Tahsin’in, Kaymakamlığa neden şikayetçi olduğuna anlam veremediklerini söyleyen Erkıvanç, “Bu girişim Binatlı Spor Kulübü’ne yapılan bir darbedir. Fakat kulüp ve camia yalnızlaştırılamayacaktır. Genel Kurul bu kez 60-70  hatta daha büyük bir kalabalık katılımla gerçekleşecektir” dedi ve ekledi, “Hodri meydan.”

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 494 defa okunmuştur