1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ELANGA FOREST OLDU
Ahmet Coşkun’u Lapta’ya verebiliriz

'Ahmet Coşkun’u Lapta’ya verebiliriz'

Doğan Türk Birliği Spor Kulübü Başkanı Murat Girgen, yıldız futbolculaı Ahmet Coşkun’la sorunların devam ettiğini belirterek, Ahmet Coşkun’u Lapta’ya verebiliriz” dedi. İki futbolcu dışında kadrolarını koruduklarını belirten Doğan

A+A-

Doğan Türk Birliği Başkanı Başkanı Murat Girgen,

 

“Ahmet Coşkun’u Lapta’ya verebiliriz”

 

·        Doğan Türk Birliği Başkanı Girgen: “Abdullah’ı verdik. Ahmet Coşkun ile sorunlarımız devam ediyor. Ahmet Coşkun’u Lapta’ya verebiliriz”

 

Doğan Türk Birliği Spor Kulübü Başkanı Murat Girgen, yıldız futbolculaı Ahmet Coşkun’la sorunların devam ettiğini belirterek, Ahmet Coşkun’u Lapta’ya verebiliriz” dedi.

İki futbolcu dışında kadrolarını koruduklarını belirten Doğan Türk Birliği Kulüp Başkanı Murat Girgen, “Abdullah’ı verdik. Ahmet Coşkun’u da verebiliriz” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz sezonu 3’üncü tamamladıklarını başarısız olmadıklarını belirten Girgen, “Hatalarımızı gördük. Transfer hakkımızı iyi kullanamadık ve hata yaptık. Bu nedenle 3 yabancı transfer hakkımızı en iyi şekilde kullanarak, şampiyonluk mücadelesi veren bir takım oluşturacağız” şeklinde konuştu.

 

“ÜÇ YABANCI HAKKIMIZ VAR”

Türkiye’deki soruşturmalarda adı geçen ve ifade veren Erdem Oscar’ın kulüp menajeri olduğunu anımsatan Murat Girgen, “Bu durum bizi de etkiledi. Henüz 3 yabancı hakkımızı kullanamadık. Takımımız 15 Temmuz, Cuma günü saat 18.00’de Caner Oshan ve Afün Girgen yönetiminde top başı yapacak. 20 Temmuz tarihinde ise Türkiye’ye hazırlık kampına gideceğiz” dedi.

Bir yandan ezeli rakibi Türk Ocağı Limasol’un yeniden 1’nci Lig’e yükselmesi ile daha renkli bir lig geçirmeye hazırlanan DTB, bir yandan da iki sezon önce kendisinin yaptığı gibi yenilmeden şampiyon olarak 1’inci Lig’e yükselen Yenicami’nin de şampiyonluk mücadelesi verecek olması ile daha zor bir lig mücadelesi verecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 511 defa okunmuştur