1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. 4 gün daha tutuklu kalacak
4 gün daha tutuklu kalacak

4 gün daha tutuklu kalacak

Mağusa’da işlenen “kanunsuz uyuşturucu madde verme” ve “kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” meselesi ile ilgili olarak arandığı iddia edilen O. K, tespit edilerek tutuklandı

A+A-

Gamze BAYKUR

Mağusa’da işlenen “kanunsuz uyuşturucu madde verme” ve “kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” meselesi ile ilgili olarak arandığı iddia edilen O. K, tespit edilerek tutuklandı. Zanlı Karagözlü’nün evinde yapılan aramada ise 9 gr ağırlığında uyuşturucu madde ele geçirildi. “Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” suçlamasıyla dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı tahkikat maksatları bakımından 4 gün süreyle poliste tutuklu kalacak.

Aranıyordu…
Meselenin tahkikat memuru Mustafa Kavaz, 9 Eylül tarihinde Mağusa’da meydana gelen “kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” ve “kanunsuz uyuşturucu madde verme” meselesi ile ilgili olarak aranan zanlının 12 Eylül tarihinde tespit edilerek tutuklandığını açıkladı. Zanlının evinde yapılan aramada 3 paket halinde 9 gr uyuşturucu olduğuna inanılan maddeler bulunduğunu açıklayan Kavaz, zanlının konu maddeleri temin ettiği kişinin arandığını belirtti. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın devam ettiğini belirten Kavaz, zanlının 8 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

4 gün tutuklu kalacak…
Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Ayşen Toroslu, zanlı O.K’nin tahkikat maksatları bakımından 4 gün daha poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu haber toplam 1381 defa okunmuştur