1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Uluslararası Final Üniversitesi’nde başarı sertifikaları verildi
Uluslararası Final Üniversitesi’nde başarı sertifikaları verildi

Uluslararası Final Üniversitesi’nde başarı sertifikaları verildi

Uluslararası Final Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Güz Dönemi’nde “Yüksek Şeref” ve “Şeref” başarı sertifikası almaya hak kazanan 168 öğrenciye düzenlenen törenle belgeleri verildi.

A+A-

Uluslararası Final Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı Güz Dönemi’nde “Yüksek Şeref” ve “Şeref” başarı sertifikası almaya hak kazanan 168 öğrenciye düzenlenen törenle belgeleri verildi.  Üniversitenin Kongre Salonu’nda düzenlenen törene Üniversite yönetimi, akademisyenler, öğrenciler ve aileler katıldı. 18 lisans programında “yüksek şeref” ve “şeref” sertifikası almaya hak kazanan öğrencilere belgeleri Üniversite Rektörü Prof. Dr. Abdullah Öztoprak ve fakülte dekanları tarafından dağıtıldı. Uluslararası Final Üniversitesi’ndeki 7 fakülte, Eğitim Bilimleri, Fen-Edebiyat, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, Mimarlık ve Güzel Sanatlar, Mühendislik, Sağlık Bilimleri ile 2 yüksekokul, Beden Eğitimi ve Spor, Turizm ve Mutfak Sanatları bünyesindeki lisans programlarında öğretim gören öğrenciler belgelerini alırken haklı bir gururu yaşadı.

Sistemli çalışmak, sosyal yaşam ve faydalı etkinlikler başarı için önemli

2018-2019 Akademik Yılı Güz Dönemi “Yüksek Şeref” ve “Şeref” sertifika töreninde açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak öğrencileri, ailelerini, Uluslararası Final Üniversitesi akademik ve idari kadrosunu kutlayarak başarılarının devamını diledi. Öztoprak, başarının devamı için her öğrencinin kendine özgü bir sisteminin olmasının doğal olduğunu, öğrencilerin kendi yöntemlerini belirledikten sonra sosyal hayata ve kendilerine fayda sağlayacak etkinliklere de zaman ayırmalarının önemine değindi. Başarılı bireylerin zaman yönetimi konusunda da başarılı olduklarını ifade eden Rektör Prof. Dr. Öztoprak zamanı yönetirken denge kurmanın şart olduğunu söyledi.

 

Bu haber toplam 1519 defa okunmuştur