1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. UFÜ Sevilla’da Turizm Yarışması’nda temsil edilecek
UFÜ Sevilla’da Turizm Yarışması’nda temsil edilecek

UFÜ Sevilla’da Turizm Yarışması’nda temsil edilecek

Uluslararası Final Üniversitesi öğrencileri, turizm ve otelcilik eğitimi alanında seçkin kurumlardan biri olan Eurhodip’in düzenleyeceği yarışmaya kabul edildi

A+A-

 

Uluslararası Final Üniversitesi öğrencileri, turizm ve otelcilik eğitimi alanında seçkin kurumlardan biri olan Eurhodip’in düzenleyeceği yarışmaya kabul edildi. Turizm ve otelcilik alanında yüksek eğitimi desteklemek amacıyla yirmi beş yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren ve başta Avrupa olmak üzere dünyanın alanda en seçkin üniversitelerinin üye olduğu Uluslararası Turizm Otelcilik Eğitim Birliği (Eurhodip)’nin düzenleyeceği yarışmada Uluslararası Final Üniversitesi de öğrencileri tarafından temsil edilecek.

YARIŞMA 26 – 29 EKİM’DE

Uluslararası Final Üniversitesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencileri, Eurhodip tarafından İspanya’nın Sevilla şehrinde, 26 - 29 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 24. Eurhodip Konferansı çerçevesinde gerçekleştirilecek yarışmada üniversiteyi temsil edecek. Kültür Turizmi ve 21. yüzyıl için yeni iş modelleri alanında fikirlerin yarışacağı yarışmada, Uluslararası Final Üniversitesi’ni Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nün Rus öğrencilerinden Ivan Smirnov ve Nijeryalı öğrencilerinden Sylvia Wnaja Njeri tarafından temsil edilecek.

 

 

 

Bu haber toplam 1687 defa okunmuştur