1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Turkcell “Annem O Benim” kampanyası ile kazandırdı
Turkcell “Annem O Benim” kampanyası ile kazandırdı

Turkcell “Annem O Benim” kampanyası ile kazandırdı

annemobenim.com web sitesi veya Facebook sayfasındaki uygulama üzerinden annesiyle fotoğrafını ve mesajını paylaşan Türkan Nerkiz, Ülkü Sinanoğlu ve Hatice Aydöner birer adet Turkcell T70 akıllı telefon kazandı.

A+A-

 

annemobenim.com web sitesi veya Facebook sayfasındaki uygulama üzerinden annesiyle fotoğrafını ve mesajını paylaşan Türkan Nerkiz, Ülkü Sinanoğlu ve Hatice Aydöner birer adet Turkcell T70 akıllı telefon kazandı. Kuzey Kıbrıs Turkcell, Anneler Günü’ne yönelik özel kampanya ile 3 şanslı isme T70 akıllı telefon kazandırdı. Şanslı isimler T70 akıllı telefonların sahibi oldu.
Türkan Nerkiz, Ülkü Sinanoğlu ve Hatice Aydöner kampanyanın şanslı isimleri olarak noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.
“Böylesi kampanyalarla müşteri mutluluğuna gösterilen özen çok önemli” diyen şanslı isimler, Kuzey Kıbrıs Turkcell’e teşekkür etti.
8 Mayıs tarihinde başlayan kampanya 14 Mayıs’a kadar devam etti. Kampanya boyunca, yüzlerce mesajla anneler için sevgi sözcükleri paylaşıldı.
“Herkes usanabilir, benim annem bana doymaz”, “Anneciğim bir gün değil ömür boyu değerlisin”, “Dünyaya bin kez de gelsem, hep senin çocuğun olmak isterdim”, “Anneler yaşama sevincidir” gibi mesajlar öne çıktı.
Kazanan şanslılar noter huzurunda yapılan çekilişin ardından belirlendi. Sonuçlar, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in Facebook sayfasından duyuruldu.
annemobenim.com web sitesi veya Facebook sayfasındaki uygulama üzerinden yarışmaya yüzlerce kişi katıldı.
Paylaşılan mesaj ve fotoğraflar ayrıca Anneler Günü’nde Lefkoşa’daki Başbakanlık Kavşağı ya da Sabri Orient Işıkları olarak bilinen “Güzel Kıbrıs Sokağı” ve Facebook sayfasında da canlı olarak yayınlanmıştı.

Bu haber toplam 3898 defa okunmuştur