1. HABERLER

  2. ÖZEL HABER

  3. Suçlarda ‘ürkütücü’ artış var
TUFAD lokalinde büyük buluşma

TUFAD lokalinde büyük buluşma

 Turizm ve Folklor Araştırma Derneği 25.Yıl etkinlikleri büyük coşku ile başladı

A+A-

Turizm ve Folklor Araştırma Derneği (TUFAD), 25 yıl kutlamaları büyük bir coşku ile başladı. İki toplumun yakınlaşmasında ve barış kültürü oluşturulmasında önemli bir rol üstlenen TUFAD, kendi içinde de kaynaşma ve birliktelik için faaliyetlerine devam ediyor. Bu çerçevede, OTEM grubu, nostalji TUFAD ekibi, genç, yetişkin TUFAD lılar, biraraya geldi. TUFAD lokalinde gerçekleşen buluşmada büyük heyecan ve coşku yaşandı. Gecede dernek başkanı Ali Tümsoy hoş geldiniz konuşması yaptı.            

Tümsoy; “İlk etkinliğimize 25. Yılımızda hep biraraya gelen sizlerle başlamak büyük mutluluk. Yapacağımız bazı etkinliklerde sizi hazırlayabildiğimiz oranda, sizin de katılımınız olduğu sürece sizleri sahneye çıkartmak istiyoruz. Nisan ayı başında çalışmalara başlamayı hedefliyoruz .Sizi biraraya getirip TUFAD ve OTEM halk dansları ekibi için kostümleri yeniden giydirmek istiyoruz. İyi ki geldiniz ve bizimle birliktesiniz.” dedi.    

  t1-067.jpg

t2-063.jpg                                      

 Gece fotoğrafla ölümsüzleştirildi                                                                    

Kokteyl ile başlayan gecede uzun zaman birbirleri ile görüşemeyen arkadaşlar, bu sebeple görüşme imkanı buldular. Dernek ilk dönemini kapsayan fotoğraflardan bir slayt gösterisi yapıldı. Ardından gece fotoğraflarla ölümsüzleştirildi. TUFAD’lılar,  çok özel bir gece ile başlayan 25.Yıl etkinliklerini ve 25 yıl sonra sahip oldukları kendi çatısı altında gerçekleştirmenin mutluluğunu da  yaşadılar.                 

                    

 

 

Bu haber toplam 1104 defa okunmuştur
Etiketler :