1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. TEMSİLCİLER DE ATANDI!..
TEMSİLCİLER DE ATANDI!..

TEMSİLCİLER DE ATANDI!..

Mustafa Lakadamyalı, Washington temsilcisi, Londra Temsilcisi Oya Tuncalı, Cenevre Temsilcisi Gizem Alpman

A+A-

 

Lakadamyalı, Washington temsilcisi

Bakanlar Kurulu, Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı’nda Bakanlık Müsteşarı olarak görev yapmakta olan Mustafa Lakadamyalı’nın, Müdür/Temsilci atanması müteakip 1 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla KKTC Washington Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

Bakanlar Kurulu’nun 3 Mayıs 2018 tarihli kararı, 11 Mayıs 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

 

Londra Temsilcisi Oya Tuncalı

Bakanlar Kurulu, Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’nde görevli Müdür/Temsilci Oya Tuncalı’nın, 1 Eylül 2018’den itibaren KKTC Londra Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

Londra Temsilcisi Zehra Başaran’ın ise 1 Eylül 2018 itibarıyla Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’ne görevlendirilmesi kararlaştırıldı.

Cenevre Temsilcisi Gizem Alpman

Bakanlar Kurulu, Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’nde görevli Müdür/Temsilci Gizem Alpman’ın, 1 Eylül 2018’den itibaren KKTC Cenevre Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

Fatma Barbaros,  Sağlık Ataşesi

Bakanlar Kurulu, Sağlık Bakanlığı’na bağlı Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi Paramedikal Hizmetler Sınıfı altında bulunan I. Derece Diyetisyen Fatma Barbaros’un 14 Mayıs 2018 tarihinden KKTC Ankara Büyükelçiliği Sağlık Ataşesi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

yeniduzen-satin-aliniz-389.jpg

 

 

 

Bu haber toplam 5306 defa okunmuştur