1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Polis: “Mesaj atarak taciz etti”
Polis: “Mesaj atarak taciz etti”

Polis: “Mesaj atarak taciz etti”

Girne'de meydana gelen cinsel taciz meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı S.K.dün mahkeme huzuruna çıkarıldı

A+A-

 

Girne'de meydana gelen cinsel taciz meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı S.K.dün mahkeme huzuruna çıkarıldı. Polis, zanlının eski kız arkadaşını mesaj atarak taciz ettiğini mahkemeye aktardı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Süleyman Taluğ olayla ilgili bulguları aktardı. Taluğ  28 Mayıs 2021 tarihinde saat 23:00 raddelerinde Girne’ de, zanlı S. K. kullanımında bulunan telefondan whatsapp uygulaması üzerinden yaklaşık 2 ay evvel ayrılmış olduğu kız arkadaşı Girne’ de sakin S. K'nin kullandığı telefona yazılı mesajlar atmak suretiyle cinsel tacizde bulunduğunu mahkemeye aktardı. Polis mesele ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın devam ettiğini alınan ifadelerin teyit ve tekzip edilmesi gerektiğini ayrıca zanlının yasal statüsünün araştırılacağını belirterek ilk etapta soruşturma maksatlı 1 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Pınar Beyoğlu zanlının soruşturma maksatlı 1 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

 

Bu haber toplam 844 defa okunmuştur
Etiketler : , ,