1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Miras kavgası
Miras kavgası

Miras kavgası

Nergisli’de miras sorunu nedeniyle üvey annesini ölümle tehdit ve darp etme suçundan Ş.M.(E-49) hakkında yasal işlem başlatıldı.

A+A-

MİRAS KAVGASI

Nergisli’de miras sorunu nedeniyle üvey annesini ölümle tehdit ve darp etme suçundan Ş.M.(E-49) hakkında yasal işlem başlatıldı.

Polisten verilen bilgiye göre, dün Ş.M.(E-49) miras anlaşmazlığından dolayı üvey annesi Hediye Mamaali’yi evinde ölümle tehdit ettikten sonra darp etti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


LEFKOŞA’DA KUYUMCUYU DOLANDIRMA TEŞEBBÜSÜ

Kalkanlı’daki bir otel ve Gazimağusa’da bir dükkandan yapılan hırsızlık olaylarıyla ilgili aranan şahıslar tutuklandı.

Polisten verilen bilgiye göre, Kalkanlı’da faaliyet gösteren “The West Queen” isimli kapalı otel içerisinden çalınan çeşitli malzeme ve eşyayla ilgili H.B.(E-21), H.T.(E-19), U.C.(E-19), F.D.(E-19) ve K.E.(E-21) tutuklandı.

Çalınan eşyaların bir kısmının zanlıların tasarrufunda bulundu, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

GAZİMAĞUSA’DAKİ HIRSIZLIK

Gazimağusa’da Karakaya Market’ten 16 Mayıs’ta nakit para ile sigaranın çalındığı olayla ilgili aranan ikinci kişi A.K. (E-26) tutuklandı. İsminin ilk harfleri Y.Ö. olan kişinin daha önce tutuklandığı olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

LEFKOŞA’DA DOLANDIRICILIK TEŞEBBÜSÜ BİR KİŞİ ARANIYOR

Lefkoşa-Taşkınköy’de Lar Kuyumculuk iş yerinin işletmecisini dolandırma teşebbüsünden F.E.(K-48) tutuklandı C.K.(E-45) ise aranıyor.

Polis bülteninde, C.K.’nin Taşkınköy’de faaliyet gösteren “Lar Kuyumculuk” isimli iş yeri işletmecisi Orhun Baykal’ı telefonda arayarak kendisini başka bir şahıs olarak tanıttığı ve akabinde konu iş yerine F.E.’yi gönderdiği, F.E.’nin de Orhan Baykal’a kendisini telefonda konuştuğu kişinin gönderdiğini söyleyip sahtekarlıkla mal temin etmeye çalıştığı belirtildi.

Soruşturma devam ediyor.

15 DÖNÜM ARPA YANDI

Ercan Yoncası bölgesinde çıkış nedeni belli olmayan yangında 15 dönüm biçilmemiş arpa yandı.

Polisten verilen bilgiye göre, dün çıkan ve itfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında, Eşref Yücel’e ait 3, Celal Atik Özgül’e ait 12 dönüm biçilmemiş arpa yandı.

(tak)

 

Bu haber toplam 1433 defa okunmuştur