KARTAL SÜRAT VE GOL ÇALIŞTI

KARTAL SÜRAT VE GOL ÇALIŞTI

Yeni sezon çalışmalarını İzmit Kartepe’de sürdüren Yenicami kamp programını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Yenicami dünkü sabah idmanında sürat çalışmasına ağırlık verdi. Sürat çalışmasının ardından ikiye-bir; üçe-iki ve beşe-üç gibi taktiksel ağırl

A+A-

 

 

Güren Tilki (KTSYD-İzmit/ Kartepe)

 

 

Yeni sezon çalışmalarını İzmit Kartepe’de sürdüren Yenicami kamp programını yoğun bir şekilde sürdürüyor.  Yenicami dünkü sabah idmanında sürat çalışmasına ağırlık verdi. Sürat çalışmasının ardından ikiye-bir; üçe-iki ve beşe-üç gibi taktiksel ağırlıklı gol çalışmaları ile antrenmanını sürdürdü. Günde çift idmanla çalışmalarını sürdüren Yenicami, öğleden sonraki antrenmanda ise tamamen taktiksel ağırlıklı çalışma yaptı. Bir buçuk saat süren antrenmanda yapılan çalışmalarda takımın oldukça istekli olduğu gözlemlendi. Özellikle kaleciler gol yememek için uğraş verirken onların bu isteği ise golcüleri hırslandırdı. Teknik direktör İltaç Karayel önceki akşamki video gösteriminde sporcuların eksikliklerini dünkü antrenmanda pratikte uygulamalı olarak yaptırmaya çalıştı. Yenicami Kartepe’deki kampına bugün sabah tek idmanla başlayacak ve öğleden sonra ise hazırlık maçı yapacak.

Bugün öğle saatlerinde otobüs ile İzmit’e hareket edecek olan Yenicami takımı saat 16.00’da Kocaeli Körfez takımı ile sentetik çimde hazırlık karşılaşması yapacak.    

Bu haber toplam 515 defa okunmuştur